Ana sayfa Dizi Haberleri Onur Seyit Yaran’ın yeniden ekrana döneceği Yandaki Oda setinde heyecanlı bir çalışma var

Onur Seyit Yaran’ın yeniden ekrana döneceği Yandaki Oda setinde heyecanlı bir çalışma var

tarafından ker_def

Kardeşlerim dizisiyle geniş bir izleyici kitlesinin takip etmekte olduğu genç oyuncu Onur Seyit Yaran, yepyeni bir rolle yakında hayranlarının karşısına çıkacak. Yandaki Oda isimli Star TV için hazırlanan yeni dizi projesinde okuma provalarının ardından, ekip bir araya gelerek çekimlere başladı.

Kardeşlerim dizisindeki Doruk karakteri ile büyük beğeni toplayan Onur Seyit Yaran da dizinin başrollerinden birisi olarak öne çıkacak gibi gözüküyor. Derya Pınar Ak ile partner olacağı bilinen Onur Seyit Yaran’ın hayranları şimdiden Yandaki Oda dizisinin heyecanını sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla ortaya koyuyor. Taylan karakteri ile izleyeceğimiz genç oyuncunun performansı şimdiden merak konusu oldu.

Peki dizinin setinde neler yaşanıyor? Geçtiğimiz günlerde okuma provası gerçekleştirilen ve güçlü kadrosuyla sosyal medyada adından söz ettiren Yandaki Oda sete çıktı.

Onur Seyit Yaran'ın yeniden ekrana döneceği Yandaki Oda setinde heyecanlı bir çalışma var 8

İzleyiciyle buluşmak için gün sayan dizinin konusu ise şöyle; Ünlü bir program sunucusuyken kariyeri düşüşe geçen Sevgi Ersoy (Şevval Sam), ülkenin önde gelen iş insanlarından Fikret Alabey’le (Caner Cindoruk) ani bir şekilde evlenir. Bu beklenmedik evlilik herkeste bir şok etkisi yaratır.

Daha önce Sevgi’nin de Fikret’in de başlarından mutsuz birer evlilik geçmiştir. Artık ikinci baharlarını yaşamak isteyen ikilinin bu hayallerine kavuşması hiç de kolay olmayacaktır. Çünkü ikisinin evlenmesi, birbirinden çok farklı ailelerinin de bir araya gelmesi demektir.

Birbirine taban tabana zıt bu iki ailenin aynı çatı altında yaşamaya başlaması, Sevgi ve Fikret’in beklediğinden daha büyük sorunlar yaratacak, başta bu evliliğe büyük tepki gösteren anneleri olmak üzere tüm aile fertlerinin hayatlarını değiştirecektir. En çok da birbirlerinin yan odalarında yaşamak zorunda kalan çocukları; Taylan (Onur Seyit Yaran) ve Şelale’nin (Derya Pınar Ak)…

Onur Seyit Yaran'ın yeniden ekrana döneceği Yandaki Oda setinde heyecanlı bir çalışma var 9

Çok Yakında Star ekranlarında izleyiciye çarpıcı bir hikaye sunmaya hazırlanan, yapımını OGM Pictures’ın, yapımcılığını Onur Güvenatam’ın ve yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı’nın üstlendiği dizisinin kadrosunda şu isimler bulunuyor:

“Şevval Sam, Caner Cindoruk, Nazan Kesal, Onur Seyit Yaran, Derya Pınar Ak, Derya Karadaş, Bülent Polat, Nekazet Erden, Mehmet Bilge Aslan, Nazlı Çetin, Nilsu Yılmaz, Samet Kaan Kuyucu, İrem Kübra Bakırtaş ve Melek Baykal.”

Yandaki Oda sıra dışı hikayesi ile çok yakında Star’da.