SON DAKİKA
27 Mayıs 2019 14:56

SON HABERLER

Onur Tuna ve Sevda Erginci, Yasak Elma dizisinden hangi bölümde ayrılıyor? İşte yanıtı…

Televizyongazetesi/Detay – Geçtiğimiz sezon ekranlara gelmeye başlayan Yasak Elma dizisinin sezon finali yaklaşıyor.

Pek çok dizi gibi sezon arası verecek olan dizi, 3. sezonda da devam edecek. Zaten hikayeye yeni giren karakterlerden farklı olayların gelişmeye başladığı da görülüyor.

Ender’in ortaya çıkan oğlu Yiğit, ilerde sevgili olmaları muhtemel Yağmur ve geçtiğimiz bölüm diziye dahil olan Şahika karakterleri üzerine muhtemelen başka karakterler de diziye dahil olacak.

Benzer olayların etrafında dönüp duran diziye ivme katmak için yeni hikayelerin eklenmeye başladığı görülüyor.

3. sezonda olmayacak bazı isimler de ortaya çıkmaya başladı.

Gündeme bomba gibi düşen haberle birlikte ZeyAl’ciler büyük bir şoka uğradı!

Dizi başladığından beri pek çok kişinin “onlar için izliyorum” dedikleri Alihan ve Zeynep, artık dizide olmayacak!

Bu kararın neden verildiğini henüz hiç kimse bilmiyor! Dizinin başından beri bir küs, bir barış olan Zeynep ve Alihan, bir kaç bölüm önce evlenmişti.

Araya giren onca olay, onca insan, yaşanan tüm engellere karşın iki aşık sonunda kavuştu. Görünen o ki hikayedeki misyonlarını da tamamladılar!

Diziye katılacak yeni isimlerle başka hikayelerin ivme kazanması mı, yoksa iki oyuncunun kendi istekleri mi henüz kimse bilmiyor ancak Zeynep’i oynayan Sevda Erginci ve Alihan’ı oynayan Onur Tuna, artık dizide olmayacaklar!

Bu haberin gündeme gelmesinin ardından, sosyal medyada eleştiri ve isyan bayrakları açıldı adeta!

Diziyi bir daha izlemeyeceklerini söyleyenler, en önemli reyting kaynağını kaybettiğini düşünenler, ‘ZeyAl yoksa biz de yokuz’ diyenler arka arkaya yorumlar yağdırıyorlar.

Durum değişir mi bilinmez ama iki oyuncunun 46. bölümde ayrılacaklarını Medyatava’dan Birsen Altuntaş yazmıştı!

Haber yalanlanmadığına göre, Erginci ve Tuna, gelecek hafta 20 Mayıs Pazartesi akşamı ekrana gelecek bölümde diziden ayrılacaklar!

Nasıl bir hikaye ile gidecekleri ise merak konusu! Her şeyden, herkesten kaçıp yurtdışında yaşamaya mı karar verecekler, yoksa bir kasabaya yerleşip sakin bir hayat sürmeye mi ya da beklenmeyen kötü bir sonla mı?

Henüz kimse bilmiyor ama 46. bölümde Alihan ve Zeynep’e veda edeceğiz. Zaten bir sonraki hafta yani 27 Mayıs’ta da dizinin sezon finali ekrana gelecek.

 

İlgili Haberler