SON DAKİKA
22 Ağustos 2019 21:05

SON HABERLER

Özcan Deniz’den hayranlarını sevindiren adım! Ara vermişti, yeniden döndü!

Televizyongazetesi/Detay – Star TV’de Mayıs ayının sonunda ekranlara veda eden İstanbullu Gelin dizisinde oynayan Özcan Deniz, uzun süredir müzik çalışmalarına ara vermişti.

Dizinin final yapmasının ardından eşi Feyza Aktan’dan da boşanan Deniz, şu sıralar ara verdiği müzik çalışmalarına yeniden döndü!

Yeni sezonda bir dizide yer alıp almayacağı merak edilen Özcan Deniz’in son açıklamasından, yeni bir dizi projesi yapmayacağı ve önümüzdeki süreçte müzik çalışmalarına ağırlık vereceği öğrenilmişti.

Haziran ayının 29’unda Kıbrıs’ta bir mekanda sahneye çıkan Özcan Deniz, Temmuz ayının 13’ünde ve Eylül ayının da 7’sinde Kıbrıs’ta sahneye çıkacağını duyurdu.

Özcan Deniz’in instagram hesabından yaptığı o duyuru:

“Herkese merhaba. Dedik ya ‘Bu sene sadece müzik yapacağız’ diye… Güzel bir albüm çıkacak inşallah. Birkaç tane gerçekten heyecanlandıran şarkı var, onlarla ilgili stüdyodan geliyoruz şimdi. Sizinle paylaşayım dedim. Aynı zamanda bu ayın 29’unda Kıbrıs’tayız. Önümüzdeki ayın 13’ünde ve 7 Eylül’de de oradayız. Onun dışında albümümüzü hazırlıyoruz. Şimdilik havadisler bu kadar.”

Özcan Deniz, son olarak sahne alacağı mekanın duyurusunu instagram sayfasından yaptı.

İşte o paylaşım:

Hello music..🤟

İlgili Haberler