Ana sayfa Sosyal Medya Özcan Deniz’in yeni dizi öncesi heyecanı görülmeye değer!

Özcan Deniz’in yeni dizi öncesi heyecanı görülmeye değer!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Günlerdir magazin gündeminden düşmeyen Özcan Deniz, eski eşi Feyza Aktan’ın iddiaları ve sonrasında yaşananlar ile bir hayli sıkıntılı günler yaşadı. Ancak Star TV ekranında yayınlanacak olan Seni Çok Bekledim dizisinin setinde keyfinin yerinde olduğunu gösteren paylaşımlarla da dikkat çekti.

Özcan Deniz, konsepti kendisine ait olan ve büyük emekler verdiği, omuzunda taşıdığı Seni Çok Bekledim dizisinin yayını öncesinde heyecanını instagram hesabından paylaştı.

Altuğ Şahin’in yönetmenliğini yaptığı dizinin hazırlıkları uzun sürdü, ardından da çekimler gerçekleştirildi ve bazı bölümler de tamamlandı. Şimdi artık yayın zamanı. İrem Helvacıoğlu ile birlikte başrolde yer alan Özcan Deniz, 29 Ocak Cuma yani bu akşam yayınlanacak olan dizinin ilk bölümü öncesinde aşağıdaki mesajı paylaştı.

“Altuğ Şahin, çok yorulduk hocam. Sabrına, emeğine, inancına, yüreğine, yeteneğine sağlık. 200’e yakın set çalışanı arkadaşlarım ve aileleri; bu gecenin tadını çıkartın. Hepiniz hak ettiniz. Hayırlı cumalar.”

Özcan Deniz'in yeni dizi öncesi heyecanı görülmeye değer! 8

Star TV, Özcan Deniz’in uğurlu günü olarak lanse edilen Cuma akşamlarına Seni Çok Bekledim’i koymak için Akrep’i Perşembe gününe ve Sol Yanım’ı da çarşambaya kaydırdı. Ancak hem Sol Yanım hem de Akrep dizileri yeni günlerinde geçen haftaya göre ciddi bir izleyici kaybı yaşadı.

Seni Çok Bekledim kararı nedeniyle Star TV, diğer iki dizisinden kötü dönüşler aldı ve bu akşam yayınlanacak yeni dizinin iyi sonuçlar getirmesi beklentisi yüksek.

Seni Çok Bekledim Nasıl Bir Dizi?

Depremde dağılmış bir aile, kendini kaybetmiş, hayata tutunmakta zorlanan bir adam ve aşka kapılarını kapatmış yaralı bir kadının birbirlerinin hayatlarını değiştirmesinin hikayesi…

13 Mart 1992. Eren ailesinin büyük bir depremle dağıldığı tarih. Kadir Eren, 17 yaşında öldü sanılıp diğer cesetlerin yanına konulurken açar gözlerini. Hayata dönmüştür dönmesine ama canından çok sevdiği babasını kaybetmiştir. Annesi başka bir adamla evlenmiştir. Kadir bir daha tutunamaz hayata, hep bir şeyler eksiktir. Ta ki Ayliz’i görünceye kadar…

Özcan Deniz'in yeni dizi öncesi heyecanı görülmeye değer! 9

O gün parmağından çıkarmadığı babasının yadigarı yüzüğü yuvarlanıp Ayliz’in ayaklarının dibine gelir. Tıpkı babasının yüzüğünün annesine gelmesi gibi. O andan itibaren hayat onları hep bir araya getirir. Bu karşılaşmalar Kadir’i her seferinde Ayliz’e daha da yakınlaştırsa da Ayliz’i ürkütmektedir. Çünkü Ayliz bir başkasıyla evlenmek üzeredir.

İki ailenin iç içe geçmiş kirli sırları bir bir ortaya çıkarken, Kadir ve Ayliz’in aşkı bu sınavdan geçebilecek mi?

Yapım: Skala Yapım ve DNZ FİLM
Yönetmen: Şahin Altuğ

Oyuncular:
Kadir: Özcan Deniz
Ayliz: İrem Helvacıoğlu
Cemal: Mustafa Uğurlu
Hidayet: Yıldız Kültür
Selahattin: Caner Şahin
Erol: İlhan Şen
Mihre: Lila Gürmen
Rıza: Ali İpin
İsmet: Durul Bazan
Zahide: Türkü Turan
Zaza: Hakan Ummak
Şebnem: Sibel Şişman
Serkan: Gürkan Güzeyhuz
Osman Efe: Şehsuvar Aktaş
Davut: Mehmet Ulay
Songül: Selen Domaç
Sibel: Nihan Büyükağaç
Nezahat: Damla Makar
Umut: Ömer Gökay Şanlıer