Ana sayfa Dizi Haberleri Özgü Kaya’nın kariyerinde ve özel hayatında Üç Kız Kardeş dizisi artık unutulmaz bir noktaya geldi!

Özgü Kaya’nın kariyerinde ve özel hayatında Üç Kız Kardeş dizisi artık unutulmaz bir noktaya geldi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Özgü Kaya ismini Adı Efsane isimli dizide duyan birçok izleyici var ve o dönemde de ışığını herkese sergilemişti. 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen genç oyuncu, 2017 yılından itibaren setlerde görünmeye başladı.

Adı Efsane dizisindeki Sibel karakteri ile hafızalara yerleşen oyuncu, ardından da Mehmetçik Kutül Amare dizisindeki Zeynep karakteri ile önemli bir deneyim yaşadı. Ancak Özgü Kaya’nın kariyerinde ve özel hayatında Kimse Bilmez isimli atv dizisinin yeri de büyük. Bu yapımda ilk kez başrolde izlediğimiz ve Burak Serdar Şanal ile de sette başlayan yakınlaşmanın aşka dönüştüğü bir dönem geçti. İkili ayrıldı ve Kimse Bilmez dizisi de 2019 yılında final yaparak unutulan projeler arasına katıldı.

Özgü Kaya’nın bu süreçte elde ettiği büyük deneyimlerin ise hem özel yaşamında hem de iş hayatında büyük yansımaları oldu. 2022 yılı ile birlikte Özgü Kaya’ya Kanal D’nin en önemli yapımlarından birisi olarak gösterilen Üç Kız Kardeş’in ana kadın karakteri verildi. Türkan olarak uzun süredir ekranda yer almakta olan genç oyuncu, bu fırsatı çok iyi değerlendiriyor.

İkinci sezonu devam eden dizide Berker Güven ile çok iyi bir partnerlik süreci yürüten Özgü Kaya, hikayeye bu sezon katılan Eren Ören ile de yakınlaştı ve ikinci kez aşkını sette buldu. İkilinin el ele tutuştukları fotoğrafı gören hayranları sosyal medyada güzel yorumlar paylaştı. İki genç oyuncunun birbirlerine yakıştıklarını düşünen izleyiciler, dizinin setinde başlayan aşkta neler yaşandığını da merak ediyor.

Özgü Kaya'nın kariyerinde ve özel hayatında Üç Kız Kardeş dizisi artık unutulmaz bir noktaya geldi! 7

Özgü Kaya açısından 2023 yılı da yine Üç Kız Kardeş dizisinin muhteşem başarısı çerçevesinde anılacak. Yine oyunculuk yetenekleri çok konuşulacak ve yine özel hayatıyla magazin gündeminde yer alacak.

Ancak görünen bir başka gerçek var ki, henüz 6 yıllık bir kariyeri olmasına rağmen, Özgü Kaya birçok yapımcının ismini aklına yazdığı ve projelerde yer vermek için teklif üstüne teklifler yapacağı bir isim haline geldi.

İşte bu noktaya gelmesi de 2022 yılında Üç Kız Kardeş dizisiyle gerçekleşti. Özgü Kaya, dizi ne kadar devam eder bilinmez ama önümüzdeki dönemde dizilerin en çok aranılan kadın oyuncularının başında gelecek.

Bu durumun yaşanmasının en önemli sebebi ise canlandırdığı hikayedeki karakterin ruhuna bürünebilmesi, izleyicilere bu karakterin hislerini yansıtabilmesi ve sürekli kendisini geliştirerek inandırıcılığını artırması olarak söylenebilir.

Özgü Kaya ismini 2023 yılında daha çok duyacak ve sosyal medyada daha fazla yer aldığına şahitlik edeceksiniz.