Ana sayfa Sosyal Medya Paramparça, Avlu, Arıza ve Üç Kuruş! Dram dizilerinin vazgeçilmezi Nursel Köse tarz değiştirdi!

Paramparça, Avlu, Arıza ve Üç Kuruş! Dram dizilerinin vazgeçilmezi Nursel Köse tarz değiştirdi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Usta oyuncu Nursel Köse, uzun yıllardır hem sinema sektöründe hem de dizilerde yer alarak birbirinden farklı karakteri başarıyla canlandırdı. Ünlü oyuncunun yer aldığı her rolün hissiyatını izleyicilere geçirme gibi önemli bir başarısı bulunuyor.

Paramparça dizisinde Keriman rolü hala unutulmayan oyuncu, Avlu dizisindeki Kudret olarak da müthiş bir iş başarmıştı. Son dönemde Güvercin, Arıza ve Üç Kuruş isimli dram projelerinde yer alan Nursel Köse her rolün hakkını verdi.

Nursel Köse, tek sezonluk olarak planlanan Üç Kuruş dizisinin final yapmasının ardından kendisine gelen teklifler arasında Üçüncü Gün isimli sinema filmini tercih etti.

Berk Atan ile Yağmur Tanrısevsin ikilisinin başrolünde yer aldığı film bir romantik komedi hikayesi. Nursel Köse, bugüne kadar hep dram dizilerinde izlediğimiz ve komedi unsurlarının olduğu projelerde pek de görmediğimiz başarılı bir isim.

Paramparça, Avlu, Arıza ve Üç Kuruş! Dram dizilerinin vazgeçilmezi Nursel Köse tarz değiştirdi! 7

Nursel Köse’nin hayranları şimdi de usta oyuncuyu romantik komedi hikayesinde izleme fırsatı elde edecek.

Derya Alabora, Zuhal Yalçın, Nurseli İdiz, Efe Tunçer, Zeynep Ecem Karavus, Ceren Taşçı gibi isimlerin de kadrosunda yer aldığı Üçüncü Gün isimli sinema filminde, sosyal medyadan tanışan ve birbirlerine aşık olan iki gencin hikayesi anlatılacak.

Nursel Köse’nin yeni projedeki yeni rolünü de hayranları şimdiden sabırsızlıkla bekliyor.