Payitaht Abdülhamid 56. bölümünde Halil Halid’i bekleyen büyük tehlike

10 Ekim 2018 Çarşamba, 11:49
Payitaht Abdülhamid 56. bölümünde Halil Halid’i bekleyen büyük tehlike
Payitaht Abdülhamid dizisi 56. bölümünde neler olacağı merak konusu.

Yeni sezona güçlenen oyuncu kadrosu ile başlayan dizide özellikle Gürkan Uygun, canlandırdığı Halil Halid karakteri ile 3. sezona damgasını vuracağını gösterdi.

Payitaht Abdülhamid dizisi 56. bölümü 12 Ekim Cuma akşamı izleyicilerle saat 20.00’de TRT 1 ekranında buluşacak.

Yapımcılığını ES Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Emre Konuk’un yaptığı, senaryosunu Ayça Mutlugil, Hale Çalap ve Hamza Akyıldız’ın üstlendiği Payitaht Abdülhamid’in bu hafta bir hayli heyecanlı sahneler var.

Dünyanın Para Baronları, Osmanlı’yı Bölmek Ve Paylaşmak Üzere Mısırda Toplanıp Anlaşıyor!

İşte dizinin yeni bölümünde yaşanacakların detayı:

Abdülhamid devleti ayakta tutmak için var gücüyle çalışmaktadır… Yeni atadığı paşaları vazifelendirir… Bu arada, Rothshild’in önderliğinde dünyanın para baronları Osmanlı’yı bölmek ve paylaşmak üzere Mısır’da toplanıp anlaşır.

Halil Halid, Abdülhamid’den yeni vazifesini alır. Payihat’ın sokaklarını saran zehirli bir sarmaşık vardır; sarmaşığın kökünü kazımak için eski arkadaşlarını arar.

Osmanlı’nın ezeli düşmanı Rotschild’in kızı Şivenaz, sahte bir kimlik altında saraya kıymetli bir misafir olarak girmeyi başarır. Naime ve Seniha’yla birlikte tüm haremi kendine hayran bırakır ama Bidar’da onu rahatsız eden bir şey vardır.

Bidar’ın güvenini kazanan Zeynep, Bidar’ın kabusları ve hatırladıklarından Şivenaz’a bahseder… Şivenaz, Bidar’ı tamamen susturma kararı alırken, öte yandan Fuat ile birlikte Vambery’yi Abdülhamid’in gözünden düşürmek için harekete geçerler.

Fuat ve Şivenaz hain planlarında başarılı olacak mı? Halil Halid kendini bekleyen tehlikeden nasıl kurtulacak? Abdülhamid Osmanlı’nın bölünmesine engel olmak için ne yapacak?

bülent inal haberleri için

gürkan uygun haberleri için