Payitaht Abdülhamid dizisinde Halil Halid ile Zeynep’in yolları ilk kez kesişti

17 Ekim 2018 Çarşamba, 10:45
Payitaht Abdülhamid dizisinde Halil Halid ile Zeynep’in yolları ilk kez kesişti

TRT 1 ekranlarında Cuma akşamları izleyicilerle buluşan Payitaht Abdülhamid dizisi, 3. sezonuyla aksiyon dolu sahneleriyle ekran başına davet ediyor.

Bülent İnal ve Özlem Conker’in başrolündeki diziye yeni sezonda Gürkan Uygun, Başak Daşman, Sedef Avcı ve Güven Kıraç gibi önemli isimler katılmıştı.

Dizinin 57. bölümü 19 Ekim Cuma akşamı saat 20.00’de yayınlanacak. Yeni bölümde neler olacağı ile ilgili de bilgiler paylaşılmakta…

Abdülhamid Osmanlı’yı bölmek üzere yapılacak Reval toplantısını engellemek için sefaretlere telefon izni verir. Fuat ve Şivenaz ise Abdülhamid’in yaptığı tertibi bozmaya çalışırlar. Bu esnada Abdülhamid Fuat’ın sadakatini sınamaktadır.

Halil Halid’le Zeynep’in yolları tekrar kesişir. Zeynep Halil Halid’in kendini kaçırdığını zanneder. Kardeşinin intikamının ateşiyle yanan Garo, adamlarıyla, Halil Halid’i kıstırıp etrafını sarar. Halil Halid ateş çemberinden nasıl kurtulacaktır?

Şivenaz Naime’yi fikirleriyle zehirlerken, Bidar son derece rahatsızdır. Anne kız arasında tartışma yaşanırken, Bidar’ın kaza sırasında kaybolan broşu Şivenaz’ın odasından çıkar. Şivenaz’ın gerçek kimliği ortaya çıkacak mıdır?

Seniha’nın uykularını kaçıran, Mahmut’un Avrupa’dan gelecek gizemli misafiri kimdir?

Abdülhamid’in verdiği telefon imtiyazı işe yarayacak mı ve hain bulunabilecek midir?

Payitaht Abdülhamid 19 Ekim Cuma akşamı TRT 1 ‘de!

İŞTE 57. BÖLÜM FRAGMANI:

başak daşman haberleri için

bülent inal haberleri için