Polisiye sevenlere müjde! Çember film serisinde pek çok ünlü isim rol alacak…

24 Haziran 2017 Cumartesi, 19:42
Polisiye sevenlere müjde! Çember film serisinde pek çok ünlü isim rol alacak…

Televizyon ekranlarında polisiye seven diziseverler için yeni bir TV filmleri serisi geliyor. Yaz ekranına geçilen Türkiye’de yaz dizilerinin yanısıra TV filmleri serileri de ekrana geliyor.

Polisiye sevenler için de bir müjde var. Star TV ekranlarında 6 bölüm olarak çekilen polisiye TV filmleri serisi ekrana gelecek. 3 Temmuz Pazartesi gecesi başlayacak olan serinin ismi Çember.

Her filmde farklı oyuncuların yer alacağı polisiye film serisi, pek çok ünlü konuk oyuncuyu ağırlayacak. Seyirciyi alışılmışın dışında hikaye kurgusu ile ekran başına çekecek 6 filmlik serinin ilk filmi “Oyunu Bırakıyorum” 3 Temmuz Pazartesi Star TV ekranlarında başlayacak!

Abdullah Oğuz’un yönetmenliğini yaptığı ve yapımcılığını Yapımcılığını Ans Prodüksiyonun üstlendiği projenin başrollerinde Serhat Kılıç, Pelin Akil Altan, Barış Bağcı ve Anıl Altan yer alıyor. Özel ekip iş başında… Her filmde farklı ünlü isimlerin rol alacağı serinin ilk filmi olan Çember “Oyunu Bırakıyorum” da konuk oyuncu olan Sedef Avcı, sıradışı karakteriyle ekranlara gelecek ve seyirciyi şaşırtacak.

Serinin diğer filmlerinde rol alan ünlü isimler arasında; Menderes Samancılar, Melisa Sözen, Duygu Yetiş, Goncagül Sunar, İrem Altuğ, Füsun Erbulak gibi isimler yer alıyor. Sıradışı polisiye filmler serisi! Türkiye’nin dört bir yanındaki gizemli, farklı ve çözülememiş dosyaları aydınlatmak amacıyla İstanbul emniyet müdürlüğü tarafından özel bir ekip kurulur. Suçlu profili uzmanı Barış Başkomiser’in (Barış Bağcı) önderi olduğu ekibin her üyesinin farklı yetenekleri vardır. Deneyimli, komik ve olayları kendi bakış açısıyla çözen komiser Adem (Serhat Kılıç)… Yalan söyleyen insanları duygu durumundan ve hareketlerinden anlayan, ancak bulunduğu birimde çok fazla şans verilmemiş yeni komiser yardımcısı Ayşe (Pelin Akil Altan) … Ekibin bilişim uzmanı, heyecanlı komiser yardımcısı Volkan (Anıl Altan)… Geçmişlerinde birçok şey yaşamış ve birbirlerinden tamamen farklı olan bu dört kişi tek bir vakada birleşir ve beraber çalışmaya başlar.

çember haberleri için

duygu yetiş haberleri için