SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 02:38

SON HABERLER

Poyraz Karayel’in sevimli küçük oyuncusunun kardeşi de sürpriz bir dizide ortaya çıktı!

Poyraz Karayel dizisinde İlke Kaleli’nin oynadığı Poyraz’ın oğlu Sinan karakteri ile yıldızı parlayan Ataberk Mutlu’nun bu kez de kardeşi dizilerde oynamaya başladı!

2005 doğumlu Ataberk Mutlu, 2011 yılında daha 6 yaşındayken oyunculuğa başlamıştı. Başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken sevimli oyuncunun kardeşi Can da bu kez Her Yerde Sen dizisinde oynayacak.

Başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı Karga7 Pictures yapımı ‘Her Yerde Sen’in oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu.

Romantik komedi türündeki eğlenceli hikayesi ve oyuncu kadrosuyla yaz sezonunun en iddialı projeleri arasında yerini alan ‘Her Yerde Sen’de başarılı oyuncu Ata Berk Mutlu’nun kardeşi Can Mutlu izleyici karşısına çıkıyor.

Yer aldığı projelerdeki oyunculuk performanslarıyla bir çok ödüle layık görülen Ata Berk Mutlu’nun küçük kardeşi Can Mutlu dizide sürpriz bir karaktere hayat veriyor. Abisi Ata Berk Mutlu’dan oyunculuk eğitimi alan Mutlu, ‘Her Yerde Sen’de Furkan Andıç’ın hayat verdiği ‘Demir’ karakterinin küçüklüğünü oynuyor. Ata Berk Mutlu’ya olan benzerliği ile dikkat çeken Can Mutlu, oyunculuk performansıyla da abisinin yolunda ilerliyor.

Başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı “Her Yerde Sen”in oyuncu kadrosunda Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan ile usta oyuncular Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu yer alıyor.

Yönetmenliğini Ender Mıhlar’ın yaptığı, senaryosunu Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer’in kaleme aldığı ‘Her Yerde Sen’, 3. bölümüyle 28 Haziran Cuma saat 20.00’de FOX’ta!

İlgili Haberler