Ana sayfa Dizi İzle “Reval masası yıkılmıştır!” – Payitaht Abdülhamid 62. Bölüm

“Reval masası yıkılmıştır!” – Payitaht Abdülhamid 62. Bölüm

tarafından ker_def

Payitaht Abdülhamid dizisinin 62. yeni bölümü TRT1 ekranında izleyicilerle buluştu. Bülent İnal, Özlem Conker’in başrollerinde yer aldığı dizinin yeni sezonuna Gürkan Uğur, Başak Daşman, Sedef Avcı ve Güven Kıraç katılmıştı. Dizinin yeni bölümünde yine hareketli sahneler vardı. 62. bölümden önemli sahneler youtube resmi sayfasında yayınlandı.

Videodan 62. bölümden başlıktaki sahneyi izleyebilirsiniz.

Peki bu bölümde neler yaşandı? İşte 62. bölümün detayları:

Abdülhamid Rusya’da kurduğu büyük planın sonucunu beklerken, Halil Halid ve Tatar, Rusya’da canları pahasına Abdülhamid’in verdiği görevi başarmak için uğraşırlar. Şivenaz için ise yolun sonu görünmektedir artık zira Bidar’ın onun hakkında yakaladığı ipuçlarından sonra kurtuluş şansı yoktur. Öte yandan, Naime ve Abdülkadir’in içine çekildikleri tuzağa Seniha da düşer.

Fuat, Abdülhamid’i yenmek için kendi saltanatına biat edecek adam arayışına girer. Bunun için, Abdülhamid’in sadık adamlarının zaaflarını bulup, onları kendi safına çekmeye çalışacaktır. İlk avı İşkodralı olur! Ancak İşkodralı’nın geçmişte işlediği günahın kefaretini Halil Halid ödemek zorunda kalır.

Abdülhamid’in şer ittifakını dağıtmak için yapacağı yeni hamle, Balkanlar üzerinden olacaktır. Fuat ve Şivenaz Abdülhamid’i en güvendiği yerden vurmak isterler… Mehmet Selim iyi niyetinin kurbanı olup Fuatların hain tuzağına düşecek mi? Kapana kısılan Şivenaz’ı neler beklemekte? İşkodralı Fuat’ın tehdidine rağmen Abdülhamid’e sadık kalabilecek mi? Abdülhamid cihan harbini engellemek için yaptığı siyasette başarılı olabilecek mi?