Ana sayfa Dizi Haberleri Sadakatsiz dizisinden sonra Duy Beni’ye katılan Sümeyye Aydoğan partneri konusunda çok şanslı!

Sadakatsiz dizisinden sonra Duy Beni’ye katılan Sümeyye Aydoğan partneri konusunda çok şanslı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV ekranında perşembe akşamları yayınlanmakta olan Duy Beni isimli dizinin tüm kişiler kategorisinde iyi reyting seviyelerine ulaşması dikkatlerden kaçmıyor. İlk 4 bölümü geride kalan dizi perşembe günleri reytinglerde Gelsin Hayat Bildiği Gibi isimli Show TV dizisiyle yarışıyor. Duy Beni genç oyuncuların öne çıktığı ve gençlerin sorunlarının ortaya konulduğu bir dizi. Bu dizi ile birlikte milyonların önünde yeteneklerini sergileyen genç isimler de hem büyük bir sınav veriyor hem de önemli bir fırsatı elde etmiş durumda.

Duy Beni dizisinde şöhret basamaklarını çıkmaya başlayan Sümeyye Aydoğan ile Utku Coşkun, Sabah gazetesinin sorularını yanıtladı. Dizide Melisa karakterini canlandıran Sümeyye Aydoğan, her şeyin çok iyi gittiğini ve yoğun bir tempo içinde çalışmaları sürdürdüklerini söyledi.

Daha önce Kahraman Babam isimli dizideki Menekşe karakteri ile dizilere adım atan Sümeyye Aydoğan, ayrıca Sadakatsiz isimli dizide de Ceren karakterini canlandırmıştı. Şimdi de Duy Beni dizisinde Melisa karakteri ile öne çıkan genç oyuncu, popülerlik yolunda sağlam adımlar atıyor.

Melisa karakterini okuduğu zaman çok sevdiğini dile getiren Sümeyye Aydoğan, deneme çekimlerinden kısa bir süre sonra da rolün kendisine verilmesi ile çalışmalara 3 ay önceden başlamış.

Sadakatsiz dizisinden sonra Duy Beni'ye katılan Sümeyye Aydoğan partneri konusunda çok şanslı! 130

Sabah gazetesine konuşan genç oyuncu, “Ben okuduğum zaman çok sevdim Melisa karakterini. Bu projenin içinde olduğum için çok mutluyum” ifadesini kullandı.

Duy Beni dizisinde Ozan karakterini canlandıran Utku Coşkun ile çok iyi bir çift görüntüsü çizen Sümeyye Aydoğan, sosyal medyada da konuşulan genç isimlerden birisi oldu.

Aydoğan, “Utku ile bu projeden bağımsız bir şekilde çok iyi arkadaş olduk. Sana en yakın olan insanları bir cımbızla ayıklıyorsun. Biz Utku’yla birbirimizi ilk başta ayıkladık. Panik yaptığımız, nerede ne yapacağımızı bilemediğimiz durumlar olabiliyor. Bu sektörde yeniyiz. Ama işimizi çok iyi yapmaya çalışıyoruz” açıklamasında bulundu!

Dizide Ozan ve Melisa karakterleri öne çıkıyor ve iki genç oyuncu da bu sayede milyonlarca izleyici tarafından yakından takip ediliyor. Sosyal medyada da Ozan ve Melisa karakterlerine yoğun bir ilgi gözlemleniyor.

Partneri Sümeyye Aydoğan’ı setin neşesi olarak tarif eden Utku Coşkun, bazen ise despotlaştığını ifade etti. Genç oyuncu, “İnanılmaz bir enerji, onunla çalışmak çok büyük bir zevk. Özellikle ikili sahnelerimize ben bayılıyorum. Samimiyete ben çok kıymet veriyorum, Sümeyye’nin de çok samimi bir insan olduğuna inanıyorum. Çünkü çok kolay kirlenebiliyor insanlar, umarım Sümeyye de bu temiz kalbini koruyarak hep devam eder” açıklamasını yaptı.