SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 08:52

SON HABERLER

Şafak Sezer’den kahkaha dolu bir karakter daha! Göktaşı 28 Eylül’de vizyonda

Yapımcılığını Sinehane’nin, senaryo ve yönetmenliğini Caner Erzincan’ın üstlendiği, başrolünde Şafak Sezer’in rol aldığı yeni sezonun ilk büyük komedi filmi “Göktaşı’nın kahkaha dolu teaserı seyirciyle buluştu.

Bülent Çolak, Ayhan Taş, Tuna Orhan, Mehmet Esen, Sinan Çalışkanoğlu, Ceyhun Fersoy, Nilay Toprak ve Yılmaz Gruda gibi komedinin sevilen isimlerinin biraraya geldiği “Göktaşı” 28 Eylül’de vizyona giriyor.

İşte filmden ilk görüntüler:

Filmin önceki gün seyirciyle buluşan teaserı büyük beğeni topladı. Geçtiğimiz yıllarda Türkiye’ye düşen göktaşının ardından yaşanılanlardan yola çıkılarak kaleme alınan filmde Şafak Sezer Muhtar Kısmet karakterini canlandırıyor. Göktaşı’nda; Amerikalı, Alman ve Rusların yüksek ücretler karşılığında göktaşlarını satın alacağını öğrenen Muhtar Kısmet’in kısa yoldan para kazanmak için çevirdiği oyunlar seyirciyi kahkahaya boğacak.

Göktaşı filminin konusu:

Trakya’nın güzide köylerinden Günebakan’da halk kuraklıktan dolayı yağmur duasına çıkar, fakat gökten yağmur yerine hiç beklenmedik bir şekilde göktaşı parçaları yağar. Hemen ardından köye akın eden Amerikalı, Alman ve Rus ajanlar, köylülerin topladıkları göktaşı parçalarını ciddi ücretler ödeyerek satın almaya başlar. Muhtar İsmet (Şafak Sezer) ise çeşitli oyunlarla köylülerin sattığı taşlardan bağış toplamaya çalışır. İsmet’in oğlu yerel şarkıcı Bahadır ise ünlü bir şarkıcı olma hayalleri kurarken, köye haber yapmaya gelen muhabir Ceylan’a tutulur. Köylüler taşları yüksek fiyata satmaya çalışırken bir yandan yabancı ajanlarla diğer yandan Muhtar İsmet’in türlü numaralarıyla uğraşırlar. Sakin ve kendi halinde bir Trakya köyü olan Günebakan, o güne kadar hiç duyulmamış, görülmemiş bir curcunaya sahne olur.

Yönetmen: Caner Erzincan
Senaryo: Caner Erzincan
Görüntü Yönetmeni: Feza Çaldıran

Oyuncular: Şafak Sezer, Ayhan Taş, Bülent Çolak, Tuna Orhan, Ceyhun Fersoy, Sinan Çalışkanoğlu, Mehmet Esen, Nilay Toprak ve Yılmaz Gruda

İlgili Haberler