Şahan Gökbakar yeni filminin Recep İvedik’i geçmesini bekliyor

17 Şubat 2016 Çarşamba, 10:15
Şahan Gökbakar yeni filminin Recep İvedik’i geçmesini bekliyor

Recep’i geçerse sorun değil!
Şahan Gökbakar, ‘Osman Pazarlama’ filminin galasına eşi Selin Gökbakar ile evlendikten sonra ilk kez el ele katıldı. Komedyen, yeni filminin gişesi hakkında iddialı konuştu.

Şahan Gökbakar son filmi ‘Osman Pazarlama’yı Kanyon sinemalarında gerçekleştirdiği galayla görücüye çıkardı. Şahan Gökbakar, 2 ay önce çocukları Efe’yi kucağına alan eşi Selin Gökbakar’la geceye ele ele katıldı. Gösterim öncesi kameraların karşısına geçen komedyen, ‘Recep İvedik’in rekorunu kırar mı?’ sorusuna ‘Recep de benim olduğu için geçerse sorun yok’ karşılığını verdi.

HER ŞEY SİNEMA İÇİN

En son Cem Yılmaz’ın filmini sosyal medyadan destekleyerek bir nevi zeytin dalı uzatan Gökbakar, bu konuyla ilgili sorulara “Türk sinemasıyla ilgili birçok afişi paylaşıyorum. Sadece Cem Yılmaz değil. Benim için sinema sektörünün gelişmesi önemli. Zeytin dalı olarak yorumlandı ama bütün arkadaşlara yaptığım rutin bir uygulama” açıklamasında bulundu.

Smokin trendi

Filmde konuk oyuncu olarak yer alan Demet Akalın ve Okan Kurt çifti, smokin kıyafetleriyle dikkat çekti. Akalın bu tarzını ‘Smokin giydim, değişik oldu. Herkes çok sevdi. Topukluyu sevmiyorum. Yeni trend bu. Dünya modasını takip ettiğim için’ sözleriyle ifade etti.

şahan gökbakar haberleri için

selin ortaçlı haberleri için