Ana sayfa Sosyal Medya Dolunay ve Erkenci Kuş başarılarından sonra Öznur Serçeler için yeni dizi ihtimali!

Dolunay ve Erkenci Kuş başarılarından sonra Öznur Serçeler için yeni dizi ihtimali!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Öznur Serçeler, 1 Ocak 1987 tarihinde Kayseri’de dünyaya geldi. Müzik eğitimini Mersin Üniversitesi Konservatuvarında alan oyuncu, Bilkent Üniversitesi’nde de müzik çalışmalarına devam etti. Henüz 20 yaşındayken Dünya Gençlik Orkestrası’na katılan Öznur Serçeler, 2011 yılından itibaren de oyunculuk yapmaya başladı.

Oyunculuğa geçince müzik çalışmaları biraz geride kalsa da Öznur Serçeler, kendisine yeni bir dünya yarattı. Hayat Devam Ediyor dizisindeki Mina karakteri ile akıllarda kalan oyuncu, birbirinden farklı rollerle dizi setlerinde emek verdi. Özellikle de Fatoş karakteri ile Dolunay dizisinde büyük bir çıkış yapan oyuncu, sonrasında da Erkenci Kuş dizisinin Leyla’sı olarak başarılı bir iş yaptı.

Öznür Serçeler, 2019 yılında final yapan Erkenci Kuş dizisinden bu yana sadece sinema filmlerinde yer alıyor… Dizilerde hayranlarının göremediği oyuncu, Aynasız Haluk, Allah Yazdıysa Bozsun isimli sinema filmlerinde yer aldı.

Son dönemde oyuncuyu yeniden öne çıkartacak proje olan Recep İvedik 7 filmi merakla bekleniyor. Öznur Serçeler hayranları yine sinema tercihe yapan oyuncudan bir de dizi bekliyor…

Şahan Gökbakar’ın Disney Plus için hazırladığı Recep İvedik 7 filminin ardından ayrıca bir de dijital dizi düşündüğü ortaya çıkmıştı. Öznur Serçeler, Recep İvedik dizisinde de rol alacak mı? Hayranları böyle bir durumdan çok memnun olacaktır.

Şayet böyle bir durum gerçekleşir ise oyuncunun 2019 yılından bu yana dizi setlerinde yer almama durumu da değişmiş olacak. Öznur Serçeler hayranları da sosyal medya üzerinden oyuncuyla ilgili gelişmeleri heyecanla takip ediyor.