Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Seçkin Özdemir yine harika bir sosyal sorumluluk örneği gösterdi!

Seçkin Özdemir yine harika bir sosyal sorumluluk örneği gösterdi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Ünlü oyuncu Seçkin Özdemir, son yıllarda dizilerinin kısa süreli olmasının sıkıntısını yaşıyor. Ünlü oyuncu, en şanssız isimler arasında bulunuyor. En son Hizmetçiler dizisinde yer alan Seçkin Özdemir, projeye pandemi nedeniyle veda etmek durumunda kaldı.

Seçkin Özdemir, yakında yeni projelerle izleyicilerinin karşısına çıkabilir. Dizilerin yanı sıra tiyatro çalışmaları da yapmak isteyen ünlü oyuncu, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da dikkat çekiyor.

25 Ağustos 1981 doğumlu olan oyuncu, yeni yaş günü öncesinde hayranlarından bir ricada bulundu. Oyuncu, Türk Kanser Derneği’ne bağış kampanyası başlattı. Hayranlarından destek isteyen Seçkin Özdemir, 10 gün sürecek olan kampanyası için şu mesajı yayınladı:

“25 Ağustos benim doğum günüm sizlerden hediye ya da kutlama beklemiyorum. Sizlerden iyilik istiyorum. @iyilikpaylas sosyal bağış platformu üzerinden @turkkanserdernegi için bir kampanya açtım. Büyük küçük fark etmeksizin yapacağınız bağışlar beni çok sevindirecek. Kanser hastası çocuklarımızı hatırlayalım ve elimizden geldiğince destek olalım.”