SON DAKİKA
19 Eylül 2022 12:12

SON HABERLER

Sefirin Kızı dizisinde eski günlerin sonu geldi, yeni bir dönem başlıyor!

Star TV ekranlarında izleyicilerle pazartesi akşamları buluşan Sefirin Kızı dizisinde bu akşam yayınlanacak 37. bölümden sonra her şey değişecek. Neslihan Atagül’ün diziden ayrılmasının ardından bir iki bölüm içinde Uraz Kaygılaroğlu’nun da hikayeden çıkması bekleniyor. Nare ve Gediz’in gidişi sonrasında Sefirin Kızı dizisi bambaşka bir rotada yoluna devam edecek.

Tuba Büyüküstün’ün sürpriz bir karakterle yer alacağı dizinin yeni döneminin nasıl bir hikaye üzerinden şekilleneceği de çok merak ediliyor. Artık Sancar – Nare – Gediz üçgeni bitti. Dizinin hayranları zaten hikayeden pek de memnun değildi ve reytingler de iyi gitmiyordu. Tuba Büyüküstün’ün sette çalışmalara başladığı da ortaya çıktı. Engin Akyürek ile Tuba Büyüküstün ikilisinin Kara Para Aşk günlerinden hatırlayanlar, aralarındaki sinerjinin ne kadar yüksek oluğunu da bilecektir. İşte bu sinerjinin izleyicileri ekrana çekmesi bekleniyor. Bu akşam Sefirin Kızı dizisinde geçmişin son izlerini görecek ve önümüzdeki haftadan itibaren değişimi hissedeceksiniz.

Peki 25 Ocak Pazartesi, Sefirin Kızı 37. Bölümde neler yaşanacak? İşte tüm detaylar: Nare’nin gidişiyle Sancar ve Melek birbirlerini mutluluk oyunu oynayarak ayakta tutmaya çalışırlar. Ama bu terk edilmişlik ikisinin kalbi için de ağır bir yüktür. Bütün konak halkı onlara destek olmak için aynı oyuna katılmış gibi davranır.

Gediz ise geride bırakılanlardan biri olsa da yanında Müge’den başka destek bulamaz. Her şeyi Sancar için yapmış olmasına rağmen günah keçisi ilan edilmek üzüntüsünü derinleştirir. Nare’nin fikrini aklından çıkarmaya çalışan Gediz’in kafasını Güven de karıştırmak için elinden geleni yapmaktadır.

Konaktan ayrılan Yahya ailesi tarafından gözden çıkarılmış hissederken Dudu’nun sürpriziyle bambaşka sorgulamalara girer. Elvan ise kendi yolunda yürümek için gereken cesareti toplamaya çalışır.

Sancar, Gediz’den gelen haberle bir kez daha sarsılacak ve başka büyük bir sınavdan daha geçmek zorunda kalacaktır. Oysa yaktığı kulübeyi bile Melek için yerine koymaya çalışan Sancar için hayatın bambaşka planları vardır. Hiç beklenmedik bir anda beklenmedik bir yerde karşısına çıkan gizemli bir kadın, Sancar’ın yaşamını sonsuza dek değiştirecektir.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler