Ana sayfa Dizi Fragmanları Sefirin Kızı dizisinde mantıksızlık ve tehlikeli plan!

Sefirin Kızı dizisinde mantıksızlık ve tehlikeli plan!

tarafından admin

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 17 Şubat Pazartesi akşamı Sefirin Kızı dizisinin 9. yeni bölümünü izleyeceğiz. Engin Akyürek, Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrollerinde yer aldığı dizinin bu bölümünün kilit ismi Müge olacak.Esra Kızıldoğan’ın canlandırdığı Müge, Akın’a olan aşkının gözlerini kör etmesinin bedelini ödeyecek.

Akın’ın Sancar ve Gediz’e kurduğu tuzağın nedeni de Müge’nin verdiği bilgiler. Nare, neden daha önce Müge’ye Akın gerçeğini açıklamadı? İşte bu soru da dizinin hayranlarının kafasında soru işareti olarak kaldı.Aslında daha önceden Akın ile ilgili gerçeği söyleseydi, belki de böyle olmayacaktı. İzleyiciler senaryonun bu soruda iyi bir sınav veremediği fikrinde.Yani dizinin yaratıcıları mantıksal bir hata yaptılar, izleyici Müge-Nare noktasında pek de tatmin olmadı.

Sefirin Kızı dizisinde mantıksızlık ve tehlikeli plan! 7

Peki 9.yeni bölümde neler izleyeceğiz? İşte detaylar: Akın’a sırf Nare’yle ismi aynı cümlede geçtiği için ceza kesen sadıcının, o pisliğin adını ablasıyla aynı cümlede geçirdiğini duyan Gediz deliye döner. Hırsını Sancar’ı yumruklayarak çıkarır. Sancar ise Gediz’in yumruklarına karşılık vermez, cezasına razı olur. Ama köstebek olduğuna emin olduğu Müge’nin peşine düşmekten de geri kalmaz. Tabii ki Gediz’den gizleyerek.

Aynı anlarda Nare de Gediz’den gizli Müge’nin peşindedir, o da Müge’ye Akın’ın gerçek yüzünü göstermeye çalışmaktadır. Farklı amaçlarla aynı hedefin peşine düşen Sancar’la Nare’nin yolları, aynı videoda kesişecektir. Güven Bey’in telefonundaki bu videoda, Akın’ın Montenegro’da Nare’ye saldırdığı, Nare’nin de Akın’ı bıçakladığı güvenlik kamerası görüntüleri vardır.

Güven Bey bu videoyu Sancar’a izleterek bir kuşla iki taş vurmak niyetindedir; Akın’ı mezara, Sancar’ı hapse göndermek.