SON DAKİKA
28 Eylül 2022 20:11

SON HABERLER

Selen Soyder bakın kiminle nikah masasına oturuyor

Selen Soyder ve Oren Fransez, yaz aylarında başlayan aşklarını nikah masasına taşımaya karar verdi. İkili, ilk iş olarak Bebek’te birlikte yaşayacakları büyük bir ev tuttu.

Oyuncu Tolgahan Sayışman ile uzun süren ilişkisinin ardından kalbini reklamcı Oren Fransez’e kaptıran Selen Soyder’in mutluluğuna diyecek yok. Yaz başından beri aşk yaşayan Selen Soyder ve Oren Fransez’in evlilik hazırlıklarına başladıkları öğrenildi. İkili, önceki gün evlerini taşıdı.

Bebek’te yaşadıkları evlerini küçük geldiği için 500 metre ilerideki daha büyük bir eve taşıyan Soyder ve sevgilisinin yaz aylarında evleneceği öğrenildi. İkili, eşyalar taşındıktan sonra Alaçatı Muhallebecisi’ne giderek tatlı keyfi yaptı. Oren Fransez, daha önce de Kıvanç Tatlıtuğ’un sevgilisi Başak Dizer’le evlilik yapmıştı.

GEZGİNCİ AŞIKLAR

Selen Soyder ve Oren Fransez’in Çeşme’de başlayan aşkları evlilik masasına doğru ilerliyor. Gezmeyi çok seven ikili, sık sık Avrupa ülkelerine tatile gidiyor. Selen Soyder ve Oren Fransez, eşyalar taşınırken, nakliyecilerin yanından bir an olsun ayrılmadı.

Takvim

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler