SON DAKİKA
21 Temmuz 2019 14:13

SON HABERLER

Sen Anlat Karadeniz 25. Bölüm bölümünde ‘Yalvarıyorum Tahir sana…”

Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, Mehmet Ali Nuroğlu, İrem Helvacıoğlu, Sinan Tuzcu ve Öykü Gürman’ın başrollerini başlaştığı Sen Anlat Karadeniz dizisinin 25. bölümü 10 Ekim Çarşamba akşamı atv ekranında izleyicilerle buluşacak.

Dizinin yeni bölümünde neler olacağı merak konusu oldu. Videodan 25. bölüm 2. fragmanını izleyebilirsiniz. Yeni bölümün detayları ise aşağıda…

25. bölümün başlığı: “Yalvarıyorum Tahir sana, yalvarıyorum. Ne olur teslim olma!”…. Tahir, Mustafa’nın katil olmasına engel olurken kendi öfkesine hakim olamaz. Vedat’la hesaplaşmasını tamamlamaya karar veren Tahir çizgiyi aşar. Nefsine yenilen Tahir için merhametsizliğinin geri dönüşü olacak mı? Murat, Nazar için endişelenirken sevdiğinin kendisi için Vedat’la olduğunun farkında değildir. Murat için çok büyük bir bedel ödeyen Nazar, her şey için çok geç olduğunu düşünmesine rağmen Murat’ın elinden tutabilecek mi? Tahir vicdanının sesini dinleyip teslim olmaya karar verir. Zalimliğinin bedelini özgürlüğüyle ödemeye hazır olan Tahir, beklediğinden büyük bir bedel mi ödeyecek? Vedat’ı gömdüğü mezara girerken yanında kimi sürükleyecek?

İlgili Haberler