Sen Anlat Karadeniz’in oyuncusu, dizinin 2. sezonu için izleyicilere tüyo verdi!

11 Temmuz 2018 Çarşamba, 07:01
Sen Anlat Karadeniz’in oyuncusu, dizinin 2. sezonu için izleyicilere tüyo verdi!
Sen Anlat Karadeniz’in 2. sezon başlangıcı dizi hayranlarını mest edecek!

“Sen Anlat Karadeniz” dizisinde ‘Yangaz Fatih’ rolünü oynayan Furkan Aksoy, tacizcilere idamın getirilmesini isteyerek, “Umarım bu kansızlara, bu şerefsizlere verilebilecek en büyük cezalar ve kararlar çıkar. Gerekirse idama kadar gitmeli bu cezalar” dedi.

Sezonun flaş dizisi Sen Anlat Karadeniz’de Yangaz Fatih karakteriyle ekranlara yansıyan Furkan Aksoy, dizinin sezon finalinin ardından tatile çıkmıştı.

Adıyaman’ın Kahta ilçesine bağlı Karadut köyünde bulunan akrabalarını ziyaret edecn Aksoy, kentinde tarihi ve turistik yerlerini gezdi.

Halktan ilgi gören oyuncu, Sen Anlat Karadeniz dizisinde olmaktan büyük gurur duyduğunu şu sözlerle anlattı:

“Kadınlara şiddeti ele alan bir projede yer almakta çok mutluluk ve gurur verici. İnsanların kadınlara karşı davranışlarını, kadınlara karşı kibar olmalarını, onların dilinden anlamaları ve kadınlara karşı daha saygılı olmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Birçok ‘Nefes’ var ülkemizde kocasından şiddete maruz kalan kadınlarımız var. Bunlar her ne kadar azalırsa bizlerde o kadar mutlu oluruz. Gönül ister ki hiç yaşanmasın. Bunun için de elimizden gelen her şeyi yaparız bu hikayeyi anlatmak için.”

Sen Anlat Karadeniz’in yeni sezonu hakkında tüyo veren Aksoy, ikinci sezonun çok heyecanlı bir başlangıç yapacağı bilgisini paylaştı.

Oyuncu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Biz ilk bölümden beri her hafta reytinglerde birinci oluyoruz. Bu senede güzel bölümlerle güzel hikayelerle yine birinciliği bırakmayacağımızı düşünüyorum. İzleyicilere güzel bir hikaye anlatıyoruz, anlamlı bir proje.”

SEN ANLAT KARADENİZ BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Diziden ayrılan senaristler Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem hakkında da konuşan oyuncu, “Diziden senarist hocalarımız ayrıldı, hayırlısı olsun. Hikaye devam eder, yeni gelen senaristlerimiz de tabii ki kaldığı yerden devam ettirir. İnşallah yeni sezonda da güzel şeyler olur” şeklinde konuştu.

furkan aksoy haberleri için

sen anlat karadeniz haberleri için