Beyazıt Öztürk aylar sonra bir paylaşım yaptı, hayranları ‘ohh be’ dedi!

11 Temmuz 2018 Çarşamba, 07:09
Beyazıt Öztürk aylar sonra bir paylaşım yaptı, hayranları ‘ohh be’ dedi!
Herkesi merakta bırakan Beyazıt Öztürk, sonunda yüzünü gösterdi!

Kanal D ekranlarında Beyaz Show programını 22 yıl sürdüren Beyazıt Öztürk’ün programının yeni sezonda artık yayında olmayacağı ortaya çıkmıştı.

Kanal D ekranlarında farklı bir format ile ve yeni bir program ile ekrana gelmesi beklenen Öztürk, yaşanan bu gelişmelerden sonra hiç ortalarda gözükmemişti.

Tatil için teknesine geçen ve magazinden uzak durmaya çalışan Öztürk, sonunda yüzünü gösterdi.

Öztürk tatil yaptığı teknesinden paylaşımda bulundu.

Sözcü Gazetesi’nin haberine göre ‘Beyaz Show’un yaptığı finalin ardından tatil için Bodrum Marina’da demirli teknesinde kalmayı tercih eden Beyaz, geride bıraktığımız günlerde magazin muhabirleri tarafından görüntülenmişti.

Hayatını gözlerden uzakta yaşamayı tercih eden Beyazıt Öztürk’ün tatil tercihinin de aynı olması normal karşılanırken keyifsiz hali dikkat çekmişti.

TEKNEDEN SELFIE

Beyazıt, sık sık denize açıldığı yelkenli teknesinde çekilmiş fotoğraflarını beğenmemiş olacak ki sosyal medya hesabından bir selfie paylaşımında bulundu. Teknesinde çektiği bir selfieyi sevenleriyle paylaşan Beyazıt’ın bu karesi 100 binin üzerinde beğeni aldı.

Ancak Öztürk’ün paylaşımını yorumlara kapatması dikkat çekti. Daha önce 13 Mayıs’ta Anneler Günü dolayısıyla annesiyle birlikte bir pozunu paylaşan Öztürk, uzun süredir sosyal medyada da kendini göstermemişti.

Beyaz Show’un bitmesiyle ilgili moralinin bozuk olduğunu düşünülen Öztürk’ün paylaştığı selfideki dingin hali hayranlarına ‘ohh be’ dedirtti.

beyaz show haberleri için

beyazıt öztürk haberleri için