Ana sayfa Dizi Fragmanları Sev Yeter 19 Temmuz Cuma 281. Final Bölümü Özeti İzle!

Sev Yeter 19 Temmuz Cuma 281. Final Bölümü Özeti İzle!

tarafından ker_def

Sev Yeter dizisi final yapıyor… 19 Temmuz Cuma akşamı izleyicilerle buluşacak olan dizinin final bölümünde neler yaşanacak? Detayları videoda bulabilirsiniz. İshita ve Raman Niddhi’yi ortaya çıkarmak için uğraşırken Pihu’nun hayatı tehlikeye girer. Raman kızını kaçırmak için uğraşan adamı bulabilecek mi?

İshita Niddhi’nin yaşadığını kanıtlamak için bir plan yapar ve gazeteye Niddhi’nin dikkatini çekecek bir haber yaptırır. Komiser Abhiskek’le anlaşan İshita Niddhi’nin gizlice geleceğini düşündükleri bir parti düzenler. Niddhi ise İshita’nın bir planı olduğunu anlar ve Mani’den bu planı öğrenmesini ister. Niddhi Raman ve İshita’yı sarhoş ederek onların planlarını öğrenmeye çalışır. Fakat başarısız olur.

Öte yandan Pihu Gulabu adında birisiyle mesajlaşır ve onun babası olduğunu düşünür. Raman bunu öğrenince şok olur ve Pihu’ya mesajlaştığı kişinin kendisi olmadığını söyler. Raman Pihu’nun konuştuğu kişinin kim olduğunu bulabilecek mi?

Sürükleyici hikayesi, etkileyici sahneleri ve tutku dolu aşkıyla ekranlarda fırtınalar koparan Sev Yeter Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Ye Hai Mohabbatein
Yapım: Ekta Kapoor
Yönetmen: Neeraj Baliyan Imran
Oyuncular: Divyanka Tripathi, Karan Patel, Abhishek Verma, Ruhanika Dhawan, Aditi Bhatia, Ribbhu Mehra, Abhishek Verma, Kaushal Kapoor, Shahnaz Rizwan, Sangram Singh, Avantika Hundal, Shireen Mirza
Senarist: Ritu Bhatia
Türü:Romantik, dram