SON DAKİKA
25 Haziran 2019 00:37

SON HABERLER

Sev Yeter 5 Haziran Çarşamba 250. bölümde Shagun ve Pihu kaza yapacak!

Sev Yeter 5 Haziran Çarşamba günü yayınlanacak 250. bölümüyle Kanal 7 ekranında izleyicilerle buluşmaya devam edecek. Sevilen Hint dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merak konusu olmuştu.

Sev Yeter’in 250. bölümünde yaşanacakların özeti şöyle: Shagun Pihu’yu kaybetmemek için her yolu dener. En sonunda Pihu’yla kaçmak isteyen Shagun arabanın frenlerinin tutmadığını fark eder ve suçu İshita’ya atar. Kaza yapan Shagun ve Pihu kurtulacak mı?

Shagun Pihu’yu İshita’ya karşı doldurur. Alya ise Shagun’dan gizli bir şekilde Pihu’yu psikoloğa götürür. Shagun tesadüfen onları görünce Pihu’nun konuşmasını engeller. Alya ve İshita’nın bu hamlesinden rahatsız olan Shagun durumu Ashok ve Kunal’a anlatır. Gözü iyice kararan Shagun Pihu’yu da alır ve kaçar. Arabanın frenlerinin tutmadığını fark eden Shagun, Pihu’ya bunu İshita’nın yaptığını söyler. Shagun bir süre sonra aracı kontrol edemez ve kaza yapar. Shagun ve Pihu yaşıyor mu?

Sürükleyici hikayesi, etkileyici sahneleri ve tutku dolu aşkıyla ekranlarda fırtınalar koparan Sev Yeter hafta içi her gün 23:30’da Kanal 7’de sizlerle buluşacak.

İlgili Haberler