SON DAKİKA
25 Haziran 2019 00:42

SON HABERLER

Sev Yeter 7 Haziran Cuma 252.Bölüm Özeti Yayınlandı

Sev Yeter dizisi 252. bölümde neler olacak? Raman ve İshita Vidyut sayesinde 1 yıl sonra bir araya gelirler. Raman İshita’yı çok özlemiştir. Ruhi ve Adi İshita’nın yasak aşkı olduğunu düşünseler de bunların hepsi bir oyundur.

1 YILDA NELER OLDU? VİDYUT KİM? Sev Yeter dizisinin 252.Bölümü 7 Haziran Cuma akşamı ekrandaki yerini almaya devam edecek.Videodan dizinin 252. Bölümünden detayları izleyebilirsiniz.

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sev Yeter dizisinin 7 Haziran Cuma günü yayınlanacak 252. bölümü saat 23.30’da ekrandaki yerini alacak.

252. bölümün özeti şöyle:

İSHİTA VE RAMAN SONUNDA BULUŞUYOR

Sev Yeter’de İshita ve Raman bir yıl sonra yeniden buluşmak için başka bir şehre gider. İkili bu planı Vidyut adlı arkadaşları sayesinde gerçekleştirir. Evdekiler ise Vidyut ve İshita’nın aşk yaşadığını düşünürler fakat gerçek bambaşkadır.

İshita ve Raman’ın görüştüklerini herkesten gizlemeleri gerekiyordur. Bu yüzden Vidyut sayesinde başka bir şehirde bir araya gelirler. İshita sadece sorumluluklarını ve çocuklarını düşünür. Raman ise ondan daha fazla ayrı kalamaz ve herkese yalan söylemeyi göze alır. Üniversite zamanlarında tanışan Vidyut ve Shagun’un arasında ise aşk kıvılcımları başlar.

İlgili Haberler