SON DAKİKA
1 Ekim 2022 02:50

SON HABERLER

Sevgili Geçmiş dizisinin başlama tarihi ve yayın günü belli oldu!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Urla’da çekimlerine devam edilen Sevgili Geçmiş,Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşmak için gün sayıyor. Dizinin yayın tarihi belli oldu. Sevgili Geçmiş, Cuma akşamları izleyicilerin karşısına çıkacak. Dizinin ilk yayın tarihi ise 25 Ekim Cuma olarak belirlendi. Sevgili Geçmiş dizisinin 1. bölüm fragmanı da yayınlandı. Videodan izleyebilirsiniz.

Dizinin kadrosu adeta yıkılıyor… Çok başarılı ve önemli isimler buluştu. Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Melis Sezen, Burak Yamantürk, Özge Özacar, Burak Çelik, Elifcan Ongurlar ve Melih Selçuk dizinin kadrosunda yer alan isimler…

Dizi izleyicileri ise bu kadro için şimdiden ‘all star’ yakıştırması yaptı… Özellikle Sevda Erginci hayranları sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarla oyuncunun yeni rolünü ve performansını merakla beklediklerini belirten yorumlar yapmakta.

Son yıllardaki dizilerinin kısa süreli olmasının sıkıntısın yaşayan Seçkin Özdemir, güçlü bir yapım ile dönecek olmanın keyfi içinde… Özdemir, Sinan Malik isimli karaktere hayat verecek.

Hayatı zorluklar içinde geçen Sinan Malik (Seçkin Özdemir), yıllar sonra babasının yaşadığı kasabaya geri döner. İpek (Sevda Erginci)’e olan imkansız aşkı onu bambaşka bir yöne savuracaktır. İmkansız bir aşkın öyküsünü izleyeceksiniz.

Birbirlerinden tamamen habersiz üç genç kadın bir gün birer mektup alır ve hayatları sonsuza kadar değişir.

Yapımcılığını Süreç Film, Ali Gündoğdu’nun üstlendiği dizi Star ekranlarında seyirci ile buluşacak.

Sevgili Geçmiş Afişi:

Üç kız kardeş ve sakladıkları büyük sır!

Birbirinden habersiz üç kardeşin etkileyici ve sürükleyici hikayesini anlatan “Sevgili Geçmiş” üç kadının gerçeklere giden yolda karşılarına çıkan zorlukları konu ediniyor.

“Sevgili Geçmiş” in senaryosunu Funda Alp kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Aydın Bulut oturuyor.

SEVGİLİ GEÇMİŞ KONUSU:

Birbirinden habersiz büyümüş üç kız kardeş bir gün gizemli bir mektup alırlar ve aralarından birinin düğününde buluşurlar. Ama düğün gecesi kendilerini hiç beklemedikleri bir durumun içinde bulacaklardır. Biri müzisyen, diğeri doktor, bir diğeri ise uçsuz bucaksız üzüm bağlarının sahibi olan üç kardeş o geceden sonra Ege’nin güzel kasabası Güneşli Bahçe’den çıkamazlar ve birlikte yaşamaya mecbur kalırlar. Bir kriz durumunda oluşan bu mecburiyet hali zamanla yerini kardeşliği, arkadaşlığı ve dayanışmayı keşfetme macerasına bırakır.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler