Şevkat Yerimdar’ın yıldızı bu kez başka projede!

14 Haziran 2018 Perşembe, 11:40
Şevkat Yerimdar’ın yıldızı bu kez başka projede!
Fox TV ekranlarında yayınlanan Şevkat Yerimdar dizisinde Esin rolünde oynayan Başak Parlak’ın yeni projesi ortaya çıktı.

Güzel oyuncu “Bebek Geliyorum Demez” adlı sinema filminde Ali İl ile başrol oynayacak. Ali Adnan Özgür ve Tümay Özokur’un yapımcılığını üstlediği filmin yönetmen koltuğunda ise Hakan Ciga oturacak.

Çekimleri temmuz ayında başlayacak olan filmde ayrıca Cezmi Baskın, Asuman Dabak, Seray Gözler, Sema Atalay, Mehmet Ali Kaptanlar, Feride Çetin, Melih Selçuk ve Serkan Acay da rol alacak.

Bebek bekleyen bir çiftin hikayesini konu alan “Bebek Geliyorum Demez” filminde olaylar plaza dünyasında çalışan Beste’nin (Başak Parlak) hamile olduğunu öğrenmesiyle başlayacak. Yazarlık hayallerinden vazgeçmesi gerekeceği için başta çok üzülen Beste, eşi Alper (Ali İl), ailesi ve yakın arkadaşlarıyla beraber hamilelik sürecini duygusal ve çokça komik olaylar eşliğinde geçirecek.

Bu bol sürprizli süreç Beste’nin kızı Öykü’nün doğumuyla tamamlanacak ve Beste bu doğumla beraber hayallerine de kavuşacak. (Medyatava/Birsen Altuntaş)

başak parlak haberleri için

şevkat yerimdar haberleri için