Ana sayfa Dizi Haberleri Sıla Türkoğlu, Doğa karakteri ile ilgili önemli bir itirafta bulundu!

Sıla Türkoğlu, Doğa karakteri ile ilgili önemli bir itirafta bulundu!

tarafından ker_def

Emanet dizisi ile parlayan Sıla Türkoğlu, geçen sezon başladığı Kızılcık Şerbeti dizisindeki Doğa karakteri ile kariyerinde çok önemli bir adım daha attı.

Genç oyuncu, geniş hayran kitlesinin zaman zaman eleştirdiği Doğa karakterinde başarısıyla dikkat çekiyor.

Senaristlerin Doğa karakterini tasifleştirmek ile suçlandığı bir ortamda Kaan Taşaner’in Kızılcık Şerbeti dizisine katılması, bu eleştirilerin biraz azalmasını sağlamıştı

Doğa karakterinin hikaye içindeki gergin hallerinin genç oyuncu Sıla Türkoğlu’nu da etkilediği yaptığı açıklamadan anlaşıldı.

Birçok oyuncunun canlandırdığı karakterden çıkamaması halini Sıla Türkoğlu’nun da yaşadığı gerçeğini ifade eden sözler dikkat çekti.

Cannes’daki MIP TV fuarına katılan Kızılcık Şerbeti dizisinin ekibinde yer alan Sıla Türkoğlu, güzelliği ve yetenekleri ile adından konuşturmaya devam ediyor.

Doğa karakterinin hikaye içinde yaşadığı sıkıntıları Sıla Türkoğlu’nun günlük hayatına yansıttığı yaptığı şu açıklama ile anlaşıldı:

“Galiba dönem dönem benim de rolden etkilendiğim bazen onu kendi hayatıma yansıyan şeyler olabiliyor. Onun gerginliğini maalesef ki ben de yaşıyorum ama bunlara da tecrübe diyelim… Yani biraz böyle tecrübelendikçe galiba bunları da seneler içinde bırakıyorsun, etkilenmemeyi öğrenebiliyorsunuz. Normal hayatımda o kadar gergin miyim? Bence hayır değilim.”