Ana sayfa Dizi Haberleri Sıla Türkoğlu’nun Kızılcık Şerbeti dizisindeki durumu artık değişti!

Sıla Türkoğlu’nun Kızılcık Şerbeti dizisindeki durumu artık değişti!

tarafından ker_def

Kızılcık Şerbeti dizisinde Doğa karakterini canlandıran Sıla Türkoğlu, Emanet isimli dizi ile tanındıktan sonra iki yıldır fırtına gibi esen Kızılcık Şerbeti dizisiyle kariyerinde büyük bir sıçrama daha gerçekleştirdi.

Kızılcık Şerbeti çok güçlü izleyici desteği ve iddialı hikayesi ile sezonun en başarılı projelerinin başında geliyor. Reytingleri de çok iyi gelmeye devam eden dizide Sıla Türkoğlu’nun canlandırdığı Doğa karakterinin hikaye içinde geri plana düştüğü eleştirileri de bir süredir sosyal medyada yer alıyor.

Sıla Türkoğlu hayranları, birkaç bölümdür Doğa karakterinin hikayede fazla etkisiz hala gelmesinden rahatsız ve bu duruma tepki göstererek senaristlere mesaj yolluyordu.

Doğukan Güngör’ün canlandırdığı Fatih karakteri ile Doğa arasında yaşananlar uzun süre hikayenin ana konusu olsa bile, son dönemde çatışmaların artık farklı bir boyut kazanması ile Doğa karakteri daha az ekrana yansıyordu.

İşte eleştiriler de bu nedenle başladı ve senaristler önemli bir adım atarak hikayeye Giray karakterini dahil ederek, Doğa’nın hikaye içindeki konumunu da güçlendirmeye başladı.

Kaan Taşaner ile partner olan Sıla Türkoğlu, yeniden Kızılcık Şerbeti dizisinde etkili olmaya başladı.

Giray ve Doğa’nın hikaye içinde neler yaşayacağı heyecanla bekleniyor. 29 Mart Cuma akşamı yayınlanan bölüm ile birlikte Kaan Taşaner, Kızılcık Şerbeti dizisine dahil oldu.

Giray Şifacıgil karakteri holding patronu ve tesadüf eseri Doğa ile karşılaşınca olaylar bu iki karakter için beklenmedik noktaya gidecek. Doğa ve Giray’ın tanışması dizide dengelerin değişmesine neden olacak.

İşte bu yeni durum da Sıla Türkoğlu’nun geri plana düştüğü eleştirileri yapan dizi hayranlarının istediklerini elde ettikleri anlamına geliyor.