SON DAKİKA
8 Ağustos 2022 21:27

SON HABERLER

Siyah İnci dizisi 25 Ocak 17. bölüm 1. fragmanı yayınlandı

Star TV’nin reyting sorunu yaşayan dizilerinden Siyah İnci, 25 Ocak Perşembe günü saat 20.00’da 17. bölümüyle ekranda olacak.

Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Hande Erçel ve Berk Hakman’ın yer aldığı dizi, Mehmetçik Kutül Amare’nin de Perşembe günleri yayınlanmaya başlamasıyla birlikte daha da zorlu bir periyoda girdi.

Vatanım Sensin, Bizim Hikaye, Kanatsız Kuşlar gibi dizilerle mücade eden Siyah İnci dizisinin akıbeti de henüz net değil.

İşte Siyah İnci 17. bölüm 1. fragmanı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hazal bunca zaman Vural’ın kendisini kandırdığını öğrenmiş ve bu durumu çözüp hayatını değiştirmek için hemen planlar kurmaya başlamıştır.

Canan Demiroğlu’nu Aziz’in öldürdüğüne inanmayan Kenan gerçek katilin kim olduğunu bulmak için Ahmet’i sıkıştırmaya devam ediyordur. Kenan’ın Ahmet’ten duyacağı haber üzerine herkesin bütün hayatı değişecektir.

Kenan’a olan aşkı yüzünden iyice sınırları aşan Ebru, hem Demiroğlu ailesine yakın olmak için hem de Defne’ye olan hıncından dolayı artık Sinan’a oynamaya başlar. İyice Ebru’nun ağına düşen Sinan’daki değişiklikler Defne’nin gözünden kaçmayacaktır.

Hazal elindeki büyük kozla Vural’ı mahkeme salonuna götürmeye ikna etmiştir. Ancak Vural için Hazal dosyası henüz kapanmamıştır.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler