Ana sayfa Dizi Haberleri Son Yaz dizisinde bir ilke şahit olacaksınız!

Son Yaz dizisinde bir ilke şahit olacaksınız!

tarafından admin

Fox TV’nin Cuma akşamları yayınlanan Son Yaz dizisinde şimdiye kadar yayınlanan 13 bölüm izleyicilerin büyük ilgisini çekti. Hikayesiyle, kurgusuyla ve oyunculuk performansları ile izleyenleri çok memnun eden Son Yaz, hızlı akan temposuyla da her hafta heyecanlı anlar yaşatıyor. Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan’ın başrollerinde yer aldığı dizinin 14. bölümünde de hareketli anlar yaşanacak.

Özellikle de Akgün ve Yağmur arasındaki evlenme muhabbeti, bir krize dönüşecek. Savcı Selim tam da kurşunların ortasında Akgün’ün kızıyla evlenmek istemesi ile şoke olacak… Ancak Selim’in tek şoku bu değil… Canan’ın da başı dertte ve onu korumak için kariyerinde bir ilki gerçekleştirecek ve bir olayın peşini bırakacak.

Son Yaz dizisinin 2 Nisan Cuma akşamı yayınlanacak olan 14. bölümünde yine önemli gelişmeler sizleri bekliyor. İşte tüm detaylar: Yağmur, Akgün’ün evlilik çıkışına çok şaşırmıştır. Akgün, Yağmur’u rahatlatır. Hemen evlenmekten bahsetmemekte, ancak ilişkilerini Yağmur’un ailesine açıklarken niyetlerinin bu olduğunu söyleyerek açıklamak istemektedir. Yağmur, anne ve babasının tepkisinden çekinse de Akgün’ün hevesini kırmak istemez.

Kafasında soru işaretleri olmasına rağmen Akgün’ün heyecanına katılır ve babasına durumu açıklamadan önce kendisine de haber vermesini ister. Akgün, Selim’in yanında olduğu her dakika arkasından iş çeviriyor gibi hissettiğinden rahatsız olur ve hiç olmayacak bir yerde Yağmur’la evlenmek istediğini Selim’e söyleyiverir.

Son Yaz dizisinde bir ilke şahit olacaksınız! 7

Halil Sadi tarafından gönderilen fotoğraflar yüzünden Canan zor durumdadır. Fotoğraflar sızdırılırsa itibarı büyük zarar görecektir. Halil Sadi, Selim’in Cemal’i sıkıştırıp, elindeki kanıtı alamaması için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Selim, Canan’ı tehlikeye atmak istemez ve ilk defa bir işin peşini bırakmaya karar verir. Ancak Canan kendi üzerine oynanmasına çok sinirlenmiştir ve Selim’den durmamasını ister. Bu sırada Selim’e atanan muhakkik gelir. Selim’e karşı keskin ön yargıları olan muhakkik, Canan’ın da olayda parmağı olduğunu düşünmektedir.

Selim ve Canan başlarındaki dertleri savuşturmaya çalışırken, Akgün ve Yağmur’un evlilik çıkışıyla karşı karşıya gelirler.