SON DAKİKA
25 Haziran 2019 13:06

SON HABERLER

Songül Öden’in unutamadığı o dizi hangisi? Bakın ne yanıt vermiş?

Şu sıralar Fox TV’de yayınlanan Bir Aile Hikayesi dizisindeki Reyhan karakteriyle izleyicinin karşısına geliyor Songül Öden.

Televizyongazetesi/Detay – Aynı zamanda çok konuşulan Lâl Hayal isimli bir oyunla da sahneye çıkıyor ve başarılı performansıyla övgüyle bahsediliyor.

Ünlü oyuncu, Alem dergisine bir röportaj verdi. Dergi için moda çekimleri yapıldı.

Bu çekimler sırasında ise Songül Öden, kısa kısa bazı sorulara yanıt verdi.

En çok severek oynadığı dizi hangisi, İstanbul’u mu Ankara’yı mı daha çok seviyor, dizi mi yoksa filmde mi oynamayı seviyor ve aşk için ne düşüyor?

Bu soruların yanıtlarını verdiği dergi çekiminin kamera arkasından görüntüleri, Songül Öden instagram sayfasından paylaştı.

Ünlü oyuncunun hangi dizideki karakteri daha çok severek oynadığı sorusuna verdiği yanıt “Umutsuz Ev Kadınları” oldu.

Diğer soruların yanıtlarını ise videodan izleyebilirsiniz.

İşte Songül Öden’in paylaşımı:

#Repost @alemdergisi with @get_repost
・・・
“Bugün ne yapabiliyorsam tiyatroya borçluyum. İş disiplinim, kolektif çalışma bilincim ve her daim öğrenci olma isteğim oradan geliyor” diyen Songül Öden’in en çok duygusal tarafını dışavurum şeklini seviyoruz. O, kalbine dokunan her şeyi, sanata dönüştürmeyi başarıyor. (Video: @byfatii)⠀
Teşekkürler❤️ @alemdergisi ⠀
#songuloden #sinema #tiyatro #alem #cover #coverstory #celebrity #stil #style #look #ootd #look #backstage #video #exclusive #alemexclusive #videooftheday #carsamba #wednesday

İlgili Haberler