Söz 19 Mart 38. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı…

16 Mart 2018 Cuma, 19:47
Söz 19 Mart 38. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı…
STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Söz dizisinin yeni bölümü 19 Mart Pazartesi akşamı ekrana gelecek.

Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç ve Aybüke Pusat’ın rol aldığı dizinin 38. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Avcı ile Eylem, hayatlarının en büyük acısı ile karşı karşıya… Avcı ve Eylem düştükleri pusuyla baş etmeye çalışsalar da Selim’in kurduğu tuzak ikisini de dönülmez bir yola sokacaktır. Eylem’in yaptıklarını gururuna yediremeyen Selim, onlara hayatlarındaki en büyük acıyı yaşatmak için yemin etmiş bir şekilde karşılarındadır.

Nazlı yaşadığı krizle hiç yapılmayacak bir şey yapar ve bunun bedelini çok ağır ödemek zorunda kalır. Nazlı’nın hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır.

Yavuz’dan, hain babasıyla ilgili gerçeği öğrenen Bahar’ın artık Yavuz’la arasındaki bağlar kopmak üzeredir. Gerçekler hakkında daha fazla bilgi edinmek için uğraştıkça ilişkileri iyice karmaşık bir hal alır.

Büyükelçinin ölümünden sonra Derman ve Selim yeni görevlendirmeleriyle harekete geçerler. Hem ülke sınırları içinde hem de sınır dışındaki birliklerimize yönelik yeni eylemler planlamaktadırlar. Tim bu saldırılıları önlemek için hayati bir görev alır. Zamanla yarışan Tim, Derman ve Selim’in başarılı olmalarını engellemek için var güçleriyle savaşırlar.

aybüke pusat haberleri için

söz haberleri için