SON DAKİKA
26 Haziran 2019 13:02

SON HABERLER

Söz 59. Yeni Bölüm Fragmanı İzle – Derya, Yavuz’un dudaklarına yapıştı

Söz dizisi 3. sezonuyla hayranlarının karşısına çıkmaya devam ediyor. Tolga Sarıtaş, Derya Baysal, Sarp Akkaya, Ece Ceşmioğlu gibi önemli isimleri bünyesinde bulunduran dizinin 59. yeni bölümü 12 Kasım Pazartesi akşamı izleyicilerle Star TV ekranında buluşacak. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı merakla beklenmekte. Yeni bölümde Eylem’in hamile olduğu ortaya çıktı. Savcı Derya ise Yavuz’a aşık olduğu itirafında bulunuyor. Derya’nın Yavuz’u dudağından öpmesi ise tam bir ters köşe olacak.

59. yeni bölümden ilk görüntüler yayınlandı. Videodan ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

58. ve son bölümde neler yaşandı? İşte detaylar:

Yavuz, Tim’i Düştüğü Hain Tuzaktan Kurtarıyor. Dragan’ın verdiği virüsle ölümle burun buruna yaşayacak olan Yavuz, daha bu haberin etkisinden kurtulamadan Tim’e kurulan tuzağı yok etmek için harekete geçmek zorunda kalır.

Yavuz bu tuzağı engellemek için Behram’ı Tim’in elinden almak zorundadır. Hem kimliğini saklamak hem de Dragan’ın tehdidini yok etmek zorunda olan Yavuz, Kopuk’la birlikte bu kıskaçtan kurtulmak için tehlikeli bir plan yapar.

Tim’i düştüğü hain tuzaktan kurtaran Yavuz bu sefer bir takas yüzünden tekrar Dragan’la yüz yüze gelir. Bu takasın Nadya üzerinden yapılacağını öğrenen Dragan, Nadya’yı kaybetmemek için her şeyi göze alır ve takası engellemek için harekete geçer.

Tim de Behram operasyonunda buldukları izleri takip ederek takasın olacağı noktaya operasyon düzenlemek üzeredir. Yavuz tam bir çıkmaza düşmüştür. Nadya’yı kullanarak Dragan’ı yakalamak üzereyken Tim’le burun buruna gelmek üzeredir.

 

İlgili Haberler