SON DAKİKA
27 Haziran 2019 09:26

SON HABERLER

Söz 69. Bölüm Fragmanı İzle! Yavuz, Derya’ya fena yakalanıyor!

Söz dizisinin 69. yeni bölümünden ilk görüntüler yayınlandı. Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal ve Sarp Akkaya’nın başrollerinde yer aldığı Söz dizisi, Star TV ekranında 11 Şubat Pazartesi akşamı izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Dizinin 69. yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla beklenmekte. Yavuz, Dragan’ı ayağına getirtmiş ve elinde bomba ile tehdit etmişti. Sonrasında neler olacağı yeni bölümde izleyicilerle buluşacak. Ayrıca, Yavuz Ateş’i buluyor ve ona geçmişini anlatıyor. Dizinin aşıklarının son halleri de izleyicilerin ilgisini çekecektir. Yavuz’u gazeteci kadın ile yakalayan Derya ise ne yapacak merakla beklenmekte… Videodan yeni bölümden detayları izleyebilirsiniz.

68. bölümün özeti şöyle:

Hayatının en zor seçiminin ardından Yavuz kendisini toparlamaya çalışmaktadır. Sevdiklerine ve ülkesine karşı hain planlar içindeki Dragan’dan hesap sormak ve intikam almak için harekete geçer. Dragan ve ona yardımcı olacak kişilerin hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Yavuz’un planı herkesi şoka uğratır.

Orhan’ın tutulduğu güvenli evin Dragan tarafından bulunması harekât merkezinde içeriden bilgi sızıntısı olduğu şüphesine neden olur. Köstebeğin kimliğinin ortaya çıkarılması için bir soruşturma başlatılır ve tüm personel bu soruşturma kapsamında sorgulanır. Sorgulama sırasında Seda’nın hamlesiyle bütün oklar Eylem’e çevrilecektir.

Kurulması planlanan terör devletine dair belgelerin güvenlik güçlerinin eline geçmesi Sami ve ekibini tedirgin eder. Yakayı ele vermenin eşiğindeyken Sami içerdeki köstebek Seda ile irtibata geçip belgelerin ortadan kaldırılması gerektiğini söyler.

Nazlı büyük bir umutla Tim’den gelecek güzel haberi beklerken büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Saatten gelen sinyalin Ateş’e ait olmadığını öğrenince yıkılan Nazlı’nın yolu beklemediği bir anda Ateş ile kesişecektir.

İlgili Haberler