SON DAKİKA
27 Haziran 2019 07:56

SON HABERLER

Söz 74. bölüm ön izleme yayınlandı! Fethi’nin Eylem’i isteme sahnesini çok beğeneceksiniz!

Söz dizisinin 73. bölümü 11 Mart Pazartesi akşamı izleyicilerle Star TV ekranında buluştu. Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Sarp Akkaya, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz gibi dikkat çeken isimleri kadrosunda bulunduran Söz dizisinin, son bölümünde yine etkileyici sahneler vardı.

Dizinin yeni bölümü ise 18 Mart Pazartesi günü ekrana gelecek. Söz dizisi 74. bölümden ilk görüntüler yayınlandı. Fethi ile Eylem’in kız isteme sahnesi izleyicileri bir hayli neşelendirecek. Kız tarafını Derya, erkek tarafını ise Yavuz temsil etmekte… Derya ile Yavuz’un karşılıklı diyalogları dikkat çekecek. Eğlenceli bir bölüm izleyicileri bekliyor. Kadınlar ile erkekler arasında bir atışma yaşanıyor… Videodan yeni bölümden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Yapım: Tims&B Productions
Yönetmen: Yağız Alp Akaydın
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Uygulayıcı Yapımcı: Nükhet Özel
Senaryo: Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur
Müzik: Atakan Ilgazdağ
Sanat Yönetmeni: Erol Taştan
Görüntü Yönetmeni: Cihan Yeşiltarla

Oyuncular: Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Sarp Akkaya, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat, Atsız Karaduman, Ece Çeşmioğlu, Genco Uzak, Nil Günal, İlayda Ildır, Yağmur Ün.

İlgili Haberler