SON DAKİKA
20 Haziran 2019 04:14

SON HABERLER

Söz 83. bölümden ön izleme yayınlandı! Tim operasyona hazırlanıyor!

27 Mayıs Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 84. bölümle birlikte izleyicilerine veda etmeye hazırlanan Söz dizisinde son 2 bölüm kaldı. 83. yeni bölüm 20 Mayıs Pazartesi yani bu akşam Star TV ekranında izleyicilerle buluşacak.

Tİm’in başında Yavuz Karasu var… Yavuz Karasu’nun hayatta kalabilmesi için Dragan’a ihtiyacı var. Tim Yavuz’u hayatta tutabilmek için Söz veriyor! Söz dizisi 83. bölümden saatler önce ön izleme görüntüleri yayınlandı. Videodan Tim’in operasyona hazırlık anlarını izleyebilirsiniz.

Söz 83. bölümde neler olacak?

Yavuz ve Tim, Erdem Komutan’ı kurtarmak için hayatlarını hiçe sayarlar.

Erdem’in üzerindeki patlayıcıyı etkisiz hale getirmek için Dragan’a ihtiyacı olan Tim, Dragan’ı vermemek için canla başla mücadele eder. Fakat yaralı halde iki ateş arasında kalan Dragan kendinde değildir. Yavuz ve Tim, Erdem komutanlarının hayatını kurtarmak için başka bir yol bulmak zorundadır.

Yavuz’un giderek ilerleyen rahatsızlığını Tim öğrenir. Komutanlarını yaşatmak için Dragan’ın yerini bildiği panzehire ihtiyaçları vardır. Her şey çok geç olmadan panzehire ulaşmak için bir plan yaparlar. Ama bu planın işlemesi için önce Dragan’a ulaşmak zorundadırlar.

Önemli adamlarını tek tek kaybeden Dost artık en büyük hamlesini yapma vakti geldiğine karar verir. Sınırımızda kurulacak bir terör devleti için gerekirse büyük bir çatışmayı göze almıştır. Ama Tim ve askerlerimiz bu hamle için hazırdır.

Yapım: Tims&B Productions
Yönetmen: Yağız Alp Akaydın
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Uygulayıcı Yapımcı: Nükhet Özel
Senaryo: Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur
Müzik: Atakan Ilgazdağ
Sanat Yönetmeni: Erol Taştan
Görüntü Yönetmeni: Cihan Yeşiltarla

Oyuncular: Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Sarp Akkaya, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat, Atsız Karaduman, Ece Çeşmioğlu, Genco Uzak, Nil Günal, İlayda Ildır, Yağmur Ün.

İlgili Haberler