SON DAKİKA
20 Nisan 2019 01:18

SON HABERLER

Söz dizisi yeni sezon başlangıcında Yavuz Karasu adeta çıldırıyor!

Söz dizisi 3. sezona müthiş bir başlangıç yapacak. 17 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00’de Söz hayranları ekran karşısına geçecek. Dizinin yeni sezonu yeni oyuncuların katılımıyla çok daha renkli geçecek. Deniz Baysal, Ece Ceşmioğlu ve Sarp Akkaya yeni sezonda yeni karakterlerle diziye renk katacak. İzleyicilerin Bahar karakterini canlandıran Aybüke Pusat’ın gidişine çok üzüldükleri biliniyor. Bakalım Deniz Baysal bu açığı kapatabilecek mi? Söz dizisinden çok etkili fragmanlar gelmekte. Dizinin 51. bölüm 2. fragmanı da izleyicileri mest etti. Videodan izleyebilirsiniz…

Türkiye’nin en büyük prodüksiyonlu asker dizisi, Söz her Pazartesi “Star TV ekranlarında!”

Türkiye’de ilk defa Genel Kurmay Başkanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı iş birliği ile gerçekleştirilen Söz, bir “Özel Kuvvet Timi’nin” hikayesini konu alıyor.

Söz dizisinde kıdemli üsteğmen ve tim komutanı Yavuz rolünü başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş canlandırırken; vatanı için gözünü kırpmadan ölüme yürüyen bu özel timin diğer mensuplarını Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Mustafa Yıldıran, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat canlandırdı.

Yapım: Tims&B Productions
Yönetmen: Yağız Alp Akaydın & Metin Balekoğlu
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yapım Genel Koordinatörü: Fatmanur Sevinç
Uygulayıcı Yapımcı: Nükhet Özel
Senaryo: Ethem Özışık
İçerik Genel Koordinatörü: Şebnem Aksoy Açıkalın
Drama Direktörü: İlkay Doğan
Müzik: Atakan Ilgazdağ
Sanat Yönetmeni: Erol Taştan
Görüntü Yönetmeni: Cihan Yeşiltarla

Oyuncular: Tolga Sarıtaş, Mehmet Özgür, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Ece Ceşmioğlu, Sarp Akkaya, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat, Nil Günal, İlayda Ildır, Yağmur Ün.

 

İlgili Haberler