SON DAKİKA
18 Haziran 2019 10:37

SON HABERLER

Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda Hüsnü Çoban ters köşe yaptı!

Arka Sokaklar 486. Bölümde Hüsnü, parkta genç kadınlarla samimi bir şekilde muhabbet ederken Nazike ve Zeliş’e yakalanıyor!Hüsnü, torununu gezdirmek için parka götürür. Bebek buradaki kadınların ilgisini çeker. Hüsnü’nün yanına gelen kadınlar bebeğin tatlılığı karşısında onu sevmekten kendilerini alamazlar. Kadınlar Hüsnü’nün bebeğin babası olduğunu düşünürler. Hüsnü dedesi olduğunu söyleyince de kadınlar ona çok genç durduğunu söylerler. Hüsnü bu durumdan pek hoşnuttur. Kadınların ilgisi onun koltuklarını kabartır. Ertesi gün aynı parka Mesut ile gider. Kadınlar da oradadır. Kadınlar yanlarında getirdikleri yiyeceklerden onlara da verirler. Mesut, ilgiyi fark edince Hüsnü ile dalga geçmeye başlar. Sonraki gün Hüsnü aynı parkta, kadınlarla birlikte güzel bir muhabbetin içindedir. O sırada oradan geçen Nazike ve Zeliş üç güzel kadınla fazla samimi olan Hüsnü’yü görünce şok olurlar. Sürekli torununu alıp parka gelmesinin de cevabını bulmuş olurlar. Hemen masaya yönelirler. Nazike durumdan mutludur; fakat, Zeliş babasını kadınlarla görünce öfkelenir. Hüsnü, karşısında Çoban Ailesinin en sıkıntılı üyelerini görünce basılmış gibi hisseder… Videodan o sahneleri izleyebilirsiniz…

GENEL HİKAYE
Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir ; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…
İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.
Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu
Yönetmen: Orhan Oğuz
Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi
Senaryo Danışmanı: Ahmet Yurdakul
Senaryo: Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul
Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe), Ada Baykan (Zeyno Bebek)

İlgili Haberler