SON DAKİKA
26 Haziran 2019 08:43

SON HABERLER

Söz dizisinde bu hafta bir asker şehit olacak! Peki bu detaya dikkat ettiniz mi?

Televizyon Gazetesi Detay

Star TV’nin yapımcılığını Tims&B şirketinin yaptığı ve Pazartesi akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan Söz’den şok edici bir fragman geldi.

Kadrosunda Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Nihat Altınkaya, Sarp Akkaya gibi oyuncuların yer aldığı askeri temalı dizi ‘Söz’ Pazartesi akşamı  74. bölümüyle ekranlara gelecek.

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri anma gününe denk gelen bölümün fragmanındaki ‘Çanakkale Türküsü’de dikkat çekti.

Dizinin dün akşam yayınlanan 74. bölüm fragmanında izleyiciyi şok eden bir detay yer alıyor.

‘Bir şehidimiz var’ sloganıyla verilen fragmanda bu bölüm bir askerin şehit olacağı bilgisi verildi. Yani bir oyuncu Pazartesi akşamı yayınlanacak olan bölümde diziye veda edecek.

Tim’deki asker karakterlerini çok seven hiç birisinin diziden ayrılmasını istemeyen izleyenler ise endişeli bir şekilde yeni bölümü bekliyor.

Oyuncu Burak Sevinç’in adı başka bir dizide geçtiği için şehit olacak karakter için akla ilk gelen isim de Fethi oldu.

18 Mart’ta şehit olacak!

Fragmanda Eylem ile nişanlandığı görülen Fethi’nin şehit olma ihtimali izleyenleri oldukça üzdü.

Eylem ve Fethi ikilisinin aşkını seven izleyenler tam evlilik öncesinde Fethi’nin şehit olma ihtimaline tepki gösteriyor.

Bazı izleyenler ise; gerçek hayattaki operasyonlarda şehit olan askerlerimizin de böyle hikayeleri olduğu için bu durumun gerçekçi ve etkileyici olacağını savunuyor.

Bakalım, şehit olarak diziye veda edecek karakter gerçekten Fethi mi olacak yoksa başka bir karakter mi diziden ayrılacak?

Öte yandan, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve şehitleri anma gününe denk gelen bölümde bir askerin şehit olması detayı da anlamlı bulundu.

İlgili Haberler