SON DAKİKA
19 Haziran 2019 09:13

SON HABERLER

Söz dizisinde Derya’nın durumu kritik! Yavuz, hesap sormak için harekete geçiyor!

Star TV’de yayınlanan Söz dizisinin 78. bölümünde Derya, ameliyata alınıyor. Yavuz, Derya’nın başına gelenlerden sonra Linda’dan hesap sormak için harekete geçecek.

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Deniz Baysal’ın oynadıkları dizinin yeni bölümünden 2. tanıtım da yayınlandı. Derya hastanede yaşam mücadelesi verirken Tim de Yavuz’la birlikte operasyona giriyor.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Yavuz, Derya’nın başına gelenlerin hesabını sorabilecek mi?

Derya’nın vurulmasının ardından Yavuz için zamana karşı bir yarış başlar. Derya’yı kaybetmek istemeyen Yavuz son sürat onu hastaneye yetiştirmeye çalışır.

Mayına basan Aşık’ı kurtarmak için Tim, canla başla bir çözüm bulmak için uğraşırken teröristlerin boş durmaya niyeti yoktur. Dragan’ın gönderdiği adamlar Aşık’ı kurtarmak isteyen Tim’i zora durumda bırakır.

Derya’nın Yavuz tarafından hastaneye getirilmesiyle kritik bir ameliyat süreci başlar. Derya hayata tutunma mücadelesi verirken Derya’nın başına gelenlerin hesabını Linda’dan sormak isteyen Yavuz büyük bir öfkeyle harekete geçer.

Linda’nın bulunduğu yüksek korunaklı evi basan Yavuz Linda’ya ulaşmak için önüne çıkan her engeli aşmakta son derece kararlıdır. Korumalar Yavuz’a direnirken Linda son anda kaçmayı başarır. Yavuz’un gazabından kurtulan Linda can güvenliği için Dragan’ın yanına sığınır.

Eylem’in Tarık vasıtasıyla Linda’nın bulunduğu yeri öğrenmesiyle Yavuz da hemen peşine düşer. Linda’yı köşeye sıkıştıran Yavuz’un yolu Tim ile kesişir.

İlgili Haberler