Ana sayfa Sosyal Medya Söz dizisinde olay olan Alper Üstündağ, bu sefer de Fox TV dizisine katıldı

Söz dizisinde olay olan Alper Üstündağ, bu sefer de Fox TV dizisine katıldı

tarafından ker_def

Birçok dizi ve sinema filminin yanı sıra çektiği reklamlarla adından fazlasıyla söz ettiren Alper Üstündağ başarılı bir proje ile dizi setlerine yeniden dönüş yaptı. Cuma akşamları Fox TV’de yayınlanmakta olan Çocukluk dizisine yeni bir karakter kaldı.

Başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Selen Öztürk, Burcu Özberk ve Beren Gökyıldız’ın paylaştığı Çocukluk dizisinde Alper Üstündağ’ı izleyeceksiniz. Oyuncu, ‘Sertan öğretmen’ karakteri ile yapıma dahil oldu. Sertan karakterinde hem sempatik hem de duygusal sahneleri ile izleyicilerle buluşan Alper Üstündağ, dikkatleri çekti.

Mavi karakterinin öğretmenliğini üstlenen Alper Üstündağ’ın rolüne çabuk adapte olduğu gözlenirken çocuk yıldız Beren Gökyıldız ile de iyi bir ikili oldukları gözlerden kaçmadı.

Alper Üstündağ’ı nereden hatırlıyoruz?

Alper Üstündağ’ı izleyiciler Söz dizisinden hatırlayacaktır. Birkaç bölüm konuk oyuncu olan Üstündağ, daha sonra sosyal medyadan gelen yoğun istek üzerine yapımcı tarafından kadroya dahil edilmişti.

Polis Özel Harekat Komiseri rolüyle dizide bir süre bulunan Üstündağ, izleyicilerden de çok olumlu yorumlar aldı.

Alper Üstündağ, “Hem gönderilen olumlu mesajlar hem de doğru bir projede yer almak beni çok mutlu etti” diye konuşmuştu.

Söz dizisinde olay olan Alper Üstündağ, bu sefer de Fox TV dizisine katıldı 7

Alper Üstündağ Kimdir?

1979 Beşiktaş, İstanbul doğumlu. Ziverbey Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümü mezunu ve aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünü bitirdi.

Medya sektörüne 1998 yılında HBB TV’de muhabir olarak başladı. 2013 yılı sonuna kadar ATV, Kanal 6, TV8 ve Tivibu kanallarında spor spikeri/idareci olarak çalıştı. 2014 senesinin başı itibariyle ise TRT’ye dış yapım program moderatörlükleri yaptı.

Oynadığı diziler arasında IV. Osman (2 sezon Komiser), Kanıt (3 ayrı bölüm başrolü), Arka Sokaklar (Komiser Demir) ve Hayat Dediğin (4 ayrı TV filmi) yer alırken Recep İvedik 5, Öğrenci İşleri ve Biraderler adlı sinema filmleri bulunuyor. Ayrıca üst düzey 10 önemli şirketin reklam filminde oynadı.

Tiyatroyu ise okul döneminde Shakespeare’in Hamlet ve Aristofanes’in Lysistrata oyunları ile yapma fırsatı buldu…