SON DAKİKA
17 Haziran 2019 15:59

SON HABERLER

Söz dizisinde Yavuz hayatından vazgeçti! Derya, onu kurtarmayı başarabilecek mi?

Star TV’de yayınlanan Söz dizisinin 79. bölümünden ön izleme ekrana geldi. Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Deniz Baysal’ın oynadıkları dizide Derya, Yavuz’u görmek istiyor.

Yavuz’un doktor değiştirdiğini, ilaçlarını almadığını ve iç organlarının iflas etmeye doğru gittiğini öğrenen Derya, bu duruma tepki veriyor.

Televizyongazetesi-Detay

Derya ile aralarının bozuk olması, başına gelenlere kendisinin sebep olduğunu düşünerek suçluluk duygusu yaşaması, Yavuz’u kendi hayatından vazgeçecek noktaya getiriyor.

Yavuz’a bunu neden yaptığını soran Derya, “Ben yaşayacağım kadar yaşadım” sözü üzerine çok sinirleniyor.

Önünde koskoca bir hayat olduğunu söyleyen Derya’ya “Evet belki koskoca bir hayat olacak ama sen olmayacaksın. Belki sen olmadan yaşamak istemiyorumdur” diyen Yavuz’un derin bir iç çöküntü yaşadığı anlaşılıyor.

Derya, doktora gidip ilaçlarını alması için ısrar ederken Yavuz’a onu sevdiğini ve ömrünün sonuna kadar da sevmeye devam edeceğini söylüyor.

Yavuz’un kendisine yalan söylemesini kabullenemeyen Derya, “Burada durup senin ölmeni beklemeyeceğim. En azından bu kadarını borçlusun” diyerek sert çıkıyor. Yavuz, sadece vatan ve bayrak dışında kimseye borçlu olmadığını, bu hale gelmesinde sorumlu olduğunu ve kendisi ölürse kimseye de bir şey olmayacağını söylüyor. Derya ise Yavuz gitmeden önce ondan kendisine bir söz vermesini istiyor.

Derya, Yavuz’dan ne sözü istedi? Bunun yanıtını yeni bölümde öğreneceğiz.

İşte Söz 79. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Yavuz, Derya’nın başına gelenlerin hesabını sorabilecek mi?

Derya’nın vurulmasının ardından Yavuz için zamana karşı bir yarış başlar. Derya’yı kaybetmek istemeyen Yavuz son sürat onu hastaneye yetiştirmeye çalışır.

Mayına basan Aşık’ı kurtarmak için Tim, canla başla bir çözüm bulmak için uğraşırken teröristlerin boş durmaya niyeti yoktur. Dragan’ın gönderdiği adamlar Aşık’ı kurtarmak isteyen Tim’i zora durumda bırakır.

Derya’nın Yavuz tarafından hastaneye getirilmesiyle kritik bir ameliyat süreci başlar. Derya hayata tutunma mücadelesi verirken Derya’nın başına gelenlerin hesabını Linda’dan sormak isteyen Yavuz büyük bir öfkeyle harekete geçer.

Linda’nın bulunduğu yüksek korunaklı evi basan Yavuz Linda’ya ulaşmak için önüne çıkan her engeli aşmakta son derece kararlıdır. Korumalar Yavuz’a direnirken Linda son anda kaçmayı başarır. Yavuz’un gazabından kurtulan Linda can güvenliği için Dragan’ın yanına sığınır.

Eylem’in Tarık vasıtasıyla Linda’nın bulunduğu yeri öğrenmesiyle Yavuz da hemen peşine düşer. Linda’yı köşeye sıkıştıran Yavuz’un yolu Tim ile kesişir.

İlgili Haberler