SON DAKİKA
12 Ağustos 2022 23:36

SON HABERLER

Söz, Fazilet Hanım ve Kızları, Sen Anlat Karadeniz ve Siyah Beyaz Aşk’ın yıldızlarına yorum yağdı!

Sezon boyunca yayınlanan dizilerdeki bazı kadınlar vardı ki hepsinden daha çok onları konuştuk.

Sosyal medyada da övgüler, eleştiriler, beğeniler derken, bazı oyuncuların isimleri ön plana çıktı.

En çok konuştuğumuz, haberlerini en çok ilgiyle takip ettiğimiz, oynadığı dizilerdeki rolleriyle en çok beğendiğimiz kadın oyuncular belli oldu.

Söz, Fazilet Hanım ve Kızları, Sen Anlat Karadeniz ve Siyah Beyaz Aşk dizilerinin kadın oyuncuları, sezonun en çok konuşulanları arasında ilk sıraya yerleşti.

İşte sosyal medyada en çok konuşulan o isimler:

Sosyal medyanın en popüler kadın oyuncuları belli oldu…

Somera araştırma şirketi, hakkında en çok ileti atılan kadın oyuncuları açıkladı.

‘Fazilet Hanım ve Kızları’ adlı dizide rol alan 27 yaşındaki oyuncu Deniz Baysal oldu. Baysal 677 bin iletiyle listenin başında.

Siyah Beyaz Aşk dizisinde canlandırdığı Aslı karakteriyle dizi hayranlarını mest eden Birce Akalay, hakkında en çok ileti atılan ikinci kadın oyuncu oldu. 34 yaşındaki oyuncunun hakkında 473 bin 927 mesaj atıldı.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde rol alan 19 yaşındaki Afra Saraçoğlu, sosyal medyanın en çok aratılan isimlerden biri…

Söz dizisinde Bahar karakterini canlandırarak diziseverler tarafından tam not alan oyuncu Aybüke Pusat, sosyal medyanın popüler kadınlarından biri oldu. Pusat 2014 yılında Miss Turkey yarışmasında üçüncü olmuştu


İzleyenleri ekran başına toplayan Sen Anlat Karadeniz dizisinin başrol oyuncusu İrem Helvacıoğlu, sosyal medyada hatrı sayılır bir izleyiciye ulaştı ve hakkında en çok ileti alan isimlerden biri oldu. Helvacıoğlu 28 yaşında sinema oyuncusudur.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler