SON DAKİKA
12 Ağustos 2022 15:59

SON HABERLER

Şükran Ovalı’nın kalbindeki pati, Ayça Ayşin Turan ve Azra Akın’ın sempatikliği!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncuların sosyal medya paylaşımları dikkat çekmeye devam ediyor. Şükran Ovalı, hayvan sevgisini sergiledi. Arıza’ya başlayan Ayça Ayşin Turan esprili paylaşımıyla ve Azra Akın da oğlu Demir ile sempatiklik sergiledi.

Ünlü oyuncu Şükran Ovalı, dizi ve sinema çalışmalarını bir kenara bırakarak bir süredir tiyatro sahnesinde yer alıyor. Oyuncu, pandemi nedeniyle sahnelere ara vermek durumunda kaldı. Hayranları ile yeniden sahnelerde buluşmak için sabırsızlıkla bekleyen oyuncu, hayvan sevgisini de her fırsatta sergiliyor. Instagram hesabından “Kalbimdeki patiler” notuyla paylaşım yapan Şükran Ovalı, sempatik haliyle beğenileri kaptı.

Tolga Sarıtaş ile birlikte Arıza isimli dizinin başrolünde yer alan Ayça Ayşin Turan, ilk olarak 13 Eylül Pazar akşamı Show TV’de hayranlarının karşısına çıkacak. Halide karakterini canlandıran oyuncu, performansı ile merakla bekleniyor. Instagram hesabından kavun yediği bir anı paylaşan ünlü oyuncuya takipçilerinden birçok iltifat geldi.

Azra Akın ise oğlu Demir ile fotoğraflarını paylaşmayı sürdürüyor. Ünlü oyuncu, kumda oynadıkları bir anı yayınladı ve “Kumdan kaleler inşa ediyormuşuz. İşimiz ciddi” mesajını yayınladı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler