Ana sayfa Dizi Haberleri Survivor ile ünlenen Avatar Atakan Çukur dizisinde mi oynayacak?

Survivor ile ünlenen Avatar Atakan Çukur dizisinde mi oynayacak?

tarafından ker_def

Ali Eyüboğlu ve İlkay Buharalı’nın hazırladığı, YouTube’da yayınlanan ‘Magazin Noteri’ programına konuk olan Avatar Atakan olarak bilinen, Çağan Atakan Arslan, dikkat çeken sözler söyledi. Hatırlanacağı gibi Söz dizisinin ilk sezonunda kadroda yer alan ancak daha sonra diziye kısa sürede veda eden Atakan Arslan, şimdilerde ise Çukur dizisinden haber bekliyor. Arslan, dizi için görüşme yapıldığını ama sonucu kendisinin de bilmediğini belirtiyor. Videodan Atakan Arslan’ın açıklamalarının detayını izleyebilirsiniz.

Atakan Arslan, Çukur dizisine oyuncu olarak girecek iddialarına şu yanıtı verdi: “Çukur dizisinin yapım ekibi ile görüşmeler yaptım, fakat onların süreci nasıl ilerliyor bilmiyorum, henüz kesin olarak geri dönüş almadım hala olabilir.”

Survivor hakkında açıklamalar yapan Avatar Atakan, “Survivor’dan önce eşim Serap ile spor salonunda tanıştık, çok fazla özel hayatım ile gündemde olmak istemediğim için ve ilişkimiz henüz çok yeni olduğundan dolayı,hayatımdaki insanların ilişkimi ekrandan öğrenmesini istemedim” dedi.

Türk halkına küfür etmekten dolayı yargılanmaktan utanıyordum…

Türk halkına hakaret etmekten dolayı yargılandığı davada beraat eden Survivor şampiyonu Avatar Atakan hakkında çıkan haberlere ‘Magazin Noteri’ programından cevap verdi. “Survivor yarışmasına katıldıktan sonra popülerlik kazandım. Bu popülerliğin sonunda beni karalamak için bir video medyaya sızdırıldı ve sanki ben Türk halkına hakaret etmişim gibi lanse edildi. Magazin programları da bu karalama kampanyasının bir parçası oldu”

“Türk Takımı Survivor’ı Kaybetti!”

Survivor’ı takip ettiğini açıklayan Avatar Atakan, birbirine düşerek ikiye ayrılan takımda “Yusuf ve Atakan’ı” daha haklı gördüğünü söyledi. Takımın 3 güçlü erkek oyuncusu Atakan, Bora ve Kağan’ın eleme potasına yazıldığı gün, Türk Takımının yarışı kaybettiğini açıkladı.