Ana sayfa Sosyal Medya Tuba Büyüküstün kariyerinde yepyeni ve çok anlamlı bir adım attı

Tuba Büyüküstün kariyerinde yepyeni ve çok anlamlı bir adım attı

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Bir süredir koronavirüsten korunma konusunda takipçilerini bilgilendirmeye ve çeşitli konularda da uyarmaya çaba harcayan Tuba Büyüküstün, bu konuda en doğru mesajları vermeye çalışan isimlerin başında bulunuyor.

Unicef’in gibi gösterilen hatalı bilgilendirmenin doğrusun açıklayan, ayrıca çocuklara koronavirüsü nasıl anlatmamız gerektiği konusunda çabasını sergileyen ünlü oyuncu, ayrıca yakın temasın yoğun olarak yaşandığı dizi – sinema gibi setlerin durdurulması gerektiğine yönelik mesajlarıyla da dikkat çekmişti.

Ancak Tuba Büyüküstün bunlarla sınırla kalmadı. Oyuncu, evinden youtube kanalı üzerinden canlı sohbet programı yaptı.Binlerce hayranı tarafından takip edilen oyuncu, kariyerinde ilk kez böyle interaktif bir çalışmaya imza attı ve sadece ülkemizden değil, farklı ülkelerdeki çok sayıda hayranına da ulaştı.

Büyüküstün, “Youtube üzerinden ilk canlı yayınımı yaptım. Herkese çok teşekkür ederim. Umarım hepimize biraz nefes aldırıp kafamızı dağıtmıştır ve bazı konularda da daha netleşmemizi sağlamıştır. Ben çok iyi hissettim” diyerek yarın için yeniden hayranlarına randevu verdi.

Oyuncu, neden böyle bir adım attığını da şu sözlerle canlı sohbetin başında anlattı: “Bir virüs dünyayı kasıp kavuruyor. Biz hem kendimizi hem sevdiklerimizi hem de başkalarını korumak adına, bu virüs birden bire çok büyümesin ve sistemleri altüst etmesin, evden çıkmak zorunda olmadığımız sürece evde durmak durumundayız. Evlerde ayrı ayrı ama bir noktada ne kadar beraber olduğumuzu fark ettim. Dünyanın her yerinde aynı şey söz konusu. Dolayısı ile aslında ayrılığın içinde bir bütünlük yaşıyoruz.Bu da hepimiz için yeni bir deneyim. İçimden böyle bir şey yapmak geldi. Sizi bilgilendireceğim.”

Tuba Büyüküstün’ün sohbet programının tamamını videoda bulabilirsiniz: