Ana sayfa Dizi Haberleri Tuba Büyüküstün’ü ekranda görmeyi özleyenlere büyük haber!

Tuba Büyüküstün’ü ekranda görmeyi özleyenlere büyük haber!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Dizi dünyasının en sevilen kadın oyuncularından biri olan Tuba Büyüküstün uzun süredir ekranlardan uzakta. Hayranları onu çok özledi. Ancak başarılı oyuncuyla hasret gidermek için büyük bir fırsat çıktı.

Yayınlandığı dönem ekranlarda fırtınalar estiren Asi dizisi bugünün yıldız oyuncuları Tuba Büyüküstün ve Murat Yıldırım’ı başrollerde bir araya getirmişti. Dizi yayınlanmasının üzerinden 15 yıl sonra yeniden ekranlara geliyor. 2007-2009 yılları arasında Kanal D’de ekrana gelen ve 71.bölümde final yaparak ekranlara veda eden Asi dizisi çarşamba gününden itibaren hafta içi her gün 16.00’da Teve 2’de ekrana gelecek.

Asi dizisinin tekrarı, Tuba Büyüküstün hayranları için de büyük bir fırsat olacak. Sadece Türkiye’de değil dünyada da büyük bir hayran kitlesine sahip olan Büyüküstün uzun süredir ekranlarda yok. Büyüküstün 2016 yılında rol aldığı Cesur ve Güzel’den sonra televizyon ekranlarından bir süre uzak kalmıştı.

Tuba Büyüküstün’ü ekranda görmeyi özleyenlere büyük haber! 7

Büyüküstün beş yıl sonra, 2021 yılında Sefirin Kızı dizisiyle ekrana gelmişti. Dizinin başrol oyuncusu Neslihan Atagül’ün rahatsızlanarak ayrılması üzerine yerine geçen Tuba Büyüküstün, yıllar sonra Kara Para Aşk’taki rol arkadaşı Engin Akyürek’le partner olmuştu. Ancak Sefirin Kızı dizisi Neslihan Atagül’ün ayrılığından sonra reytinglerde büyük düşüş yaşayınca sone ermişti.

Tuba Büyüküstün en son Netflix için çekilen Another Self dizisinin başrolünde yer almıştı. Dizinin çekimlerinin üzerinden neredeyse bir yıl geçti. Ancak Another Self hala ekrana gelmedi. Ekrana geleceği tarihle ilgili de hala bir açıklama yok.

Senaryosu Şebnem Çıtak ve Gül Dirican tarafından kaleme alınan Asi dizisinin yönetmenliğini Cevdet Mercan üstlenmişti. Dizide Tuba Büyüküstün ve Murat Yıldırım’ın yanı sıra Selma Ergeç, Çetin Tekindor, Nur Sürer, Tülay Günal rol almıştı.

Hatay’da geçen dizi ve iki ailenin dört kuşağa varan hikayesini anlatan dizinin konusu şöyleydi:

Kozcuoğlu ailesi nesillerdir Hatay’daki topraklarında yaşamaktadır. Çiftliğin sahibi İhsan Kozcuoğlu (Çetin Tekindor) ve kızı Asi (Tuba Büyüküstün), hayatlarını çiftliklerini ayakta tutmaya adamışlardır. Hayatları Demir Doğan’ın başarılı bir iş adamı olarak şehre gelmesiyle değişir. Demir’in annesi, Emine (Elif Sümbül Sert) ve teyzesi Süheyla (Tülay Günal) yıllar önce Kozcuoğlu çiftliğinde çalışmışlar ve Emine, Asi (Orontes) nehrine atlayarak intihar etmiştir. Demir’in Asi’ye olan ilgisi ve ilişkileri, teyzesinin ve kızkardeşi Melek (Elif Sönmez)’in de hikâyeye dahil olması ile her bölümde yeni zorluklarla sınanacaktır.