Ana sayfa Dizi Fragmanları Üç Kız Kardeş dizisinde Somer ile Türkan arasında yeni Mine tartışması!

Üç Kız Kardeş dizisinde Somer ile Türkan arasında yeni Mine tartışması!

tarafından ker_def

Kanal D’nin yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği, İclal Aydın’ın satış rekorları kıran aynı isimli romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş, 29’uncu bölümüyle AB kategorisinde ortalamanın üzerinde reytingeler elde ederek günün çok izlenen dizisi oldu. Tüm kişiler ve AB kategorilerinde günü dördüncü bitiren Kanal D dizisi, ABC1’de ise beşincilik elde etti.

İzleyenlere duygusal anlar yaşatan dizinin bu haftaki bölümünde yeniden anne olmak isteyen Türkan’ın doktordan duydukları şoke ederken, Mine ve Rüçhan’ın anlaşma yapması dikkat çekti. Dizinin final anında ise Somer’e karşı Türkan’ın rest çekmesi ekranlara damga vurdu.

30. bölüm tanıtımı izleyiciyi meraklandırdı… Dizinin ardından ekrana gelen 30.bölüm tanıtımında ise; karnındaki bebeğin katili Mine’yi affetmeyen Türkan, Somer’in de şikayetini geri çekmemesi için savaş verir. Somer ise Mine’yi hapisten çıkarmak için şart koşar. Öte yandan Sadık, Nesrin’i hiçbir şekilde affetmeyeceğini söyler.

Yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği dizide Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Yiğit Dikmen, Emre Kıvılcım, Eren Öner, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazanan “Üç Kız Kardeş” Salı akşamları Kanal D’de..