Ufak Tefek Cinayetler’de oklar Arzu’yu gösteriyor!

02 Ekim 2018 Salı, 12:47
Ufak Tefek Cinayetler’de oklar Arzu’yu gösteriyor!
Televizyongazetesi-Analiz
Star TV’nin Ufak Tefek Cinayetler dizisi bu akşam, yeni bölümü ile ekrana gelecek.

Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Mert Fırat, Osman Sonant, Bade İşçil ve Tülin Özen’in oynadıkları Ufak Tefek Cinayetler’in son yayınlanan tanıtımında Oya, Arzu’nun dolabında sakladığı bir şamdanı buluyor.

Arzu’nun kızı Nilay, annesinin dolabında bir şey sakladığını Oya’ya söylüyor. Dolapta Şamdan’ı bulan Oya, emniyette Edip’in, pencereden düşmeden önce başına künt bir cisimle vurulduğu ifadesini hatırlayıp, Arzu’dan şüphelenmeye başlıyor.

Geçtiğimiz bölümde Serhan’ın Edip cinayetiyle ilgili gözaltına alınması üzerine Arzu vicdan azabı yaşayan bir ifadeyle dikkat çekmişti. Mehmet’e artık dayanamadığını, ‘bizim günahımız bu’ dediğini duyan izleyici şoke olmuştu. Mehmet ise ‘Bizim çocuklarımız var’ diyerek Arzu’yu susturmuştu.

Bu sahne izleyicinin kafasında soru işaretleri oluştururken,yeni bölüm tanıtımında Arzu’nun sakladığı Şamdan’ın ortaya çıkması, durumu daha da ilginç hale getirdi.

Edip’in katili Arzu ve Mehmet mi? Şimdi herkes bu sorunun yanıtını merak ediyor.

Yeni bölümde iz süren Oya’nın Edip cinayetiyle ilgili bilgiye ulaşması uzun sürmeyecek gibi görünüyor!

Bu arada Kerim ve Merve arasında ise ilginç anlar yaşanacak. Kerim’in evine giden Merve, fena köşeye sıkışıyor!

İşte 35. bölüm tanıtımı:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Kerim, Merve’yi köşeye sıkıştırdı. Kaçacak yer yok!

Sarmaşık’ta mükellef bir sofra, aslında ortada fokur fokur kaynayan bir kazan demek. Bu sofrada yemekler lezzetli, yalanlar bol soslu ve sırlar da bir o kadar iştah kabartıcı. Ama havada uçuşan sözler hiç de yenilip yutulacak cinsten değil! Bu kez ev sahipliğini Merve üstleniyor, davetliler birer birer yerlerini alıyor. Bir de davetsiz bir misafir var! Kerim yemeğe geldi ve resmen ateşle oynuyor. Diğer yanda Oya, cinayeti çözmek için yola çıktı. Ve işte! Cinayet aletini buldu! Hem de kimin evinde?! Üstelik Merve, Serhan ve Kerim arasında yeniden bir seçim yapmak zorunda kalacak. Bu defa neyi seçecek?

aslıhan gürbüz haberleri için

gökçe bahadır haberleri için